16.8 C
Скопје
04:11 - 20 мај, 2024

Ознака : тв шоу

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Судењето Џони Деп-Амбер Херд беше лош избор што се претвори во ТВ-шоу; „поттикнува семејно насилство и сексуална злоупотреба“

Еспресо
Овозможувањето на јавноста да ги гледа прилозите, да ги види доказите и да дознае за секој детал од постапката, ефективно го направи овој правен спор...