13:48 - 19 април, 2024

Ознака : васкез

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Васкез ѝ одговори на Амбер Херд: „Семејното насилство нема пол“

Еспресо
Адвокатите на Џони Деп вчера наутро се појавија на повеќе тв-емитувања за да се спротивстават на зборовите на Амбер Херд дека судењето за клевета на...