18.8 C
Скопје
21:00 - 15 април, 2024

Ознака : педофили

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтимаЛајфстајлСлајдер

Шокантно: Инстаграм ги поврзува педофилите

Еспресо
Купувачите и продавачите на содржини со малолетнички секс развиле просперитетна мрежа благодарение на алгоритмите за откривање на „Инстаграм“, платформата за споделување фотографии во сопственост на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кори Фелдман ги објави имињата на педофилите во Холивуд и изјави дека тоа е најголемиот проблем во шоубизнисот! (ВИДЕО)

Ивана Стамевска
Кори Фелдман, некогашната тинејџерска ѕвезда од 80-те познат по улогата во филмовите „Gremlins“, „Goonies“ и „Stand by me“, во интервју за британскиот „The Guardian“ изјави...