24.8 C
Скопје
17:27 - 25 јуни, 2024

Ознака : профил

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џони Деп ги предупреди своите над 26 милиони следбеници: „Вимавајте! Моите лажни профили можат да бидат немилосрдни“

Еспресо
Од Хелсинки каде што е на концерт на Блуз фестивалот со Џеф Бек, Џони Деп испрати порака до фановите: „Има многу профили на социјалните мрежи...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Лоши вести за фановите на Бритни Спирс, која е причината што го избриша профилот на Инстаграм?

Еспресо
Лоши вести за фановите на бритни Спирс кои се навикнати да бидат во постојан контакт со својата миленичка – која постојано ги забавуваше и информираше...
ЛокумчеСлајдерСцена

„Со мојот профил на ОнлиФанс заработувам повеќе од политичар“, Наоми открива кои се желбите на нејзините следбеници на кои им ги покажува нејзините „благодети“

Еспресо
Се повеќе професионални модели отвораат профил на ОнлиФанс. Што прават таму? Ги покажуваат своите благодети на своите следбеници, секако за пари. И да, заработуваат прилично...
БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСлајдерСцена

(ФОТО) ТАТКОТО на КАРЛЕУША отвори ПРОФИЛ на ИНСТАГРАМ: Драган покрај Јелена е татко на два сина, поранешен полицаец, но и тапанар!

М. Р.
Драган Карлеуша, таткото на поп-ѕвездата Јелена Карлеуша, отвори профил на социјалната мрежа Инстаграм, каде неговата ќерка има повеќе од 2,4 милиони следбеници. Таткото на Јелена...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

КОНСТРАКТА ОТКРИВА ШТО СЕ СЛУЧИЛО: Ова никогаш не го правете на Фејсбук и Инстаграм!

Еспресо
Вестa дека е нападнат Инстаграм профилот на српската претставничка на Евровизија, Констракта, и дека хакери ја презеле контролата врз неа како и врз Фејсбук профилот...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Сека Алексиќ непрепознатлива: Пејачката драстично ослабе (ФОТО)

Еспресо
Со објавата на Инстаграм Сека мами воздишки кај посилниот пол, а ниту жените не изостанаа кога станува збор за коментарите… Српската пејачка Сека Алексиќ на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Плус сајз манекенката откри зошто морала да ја крие бременоста на работа (ФОТО)

Еспресо
Ешли Греам, една од најпознатите плус-сајз манекенки на својот Инстаграм профил откри зошто на работа морала да ја крие својата бременост. Работела до третото тромесечје,...
ЛајфстајлСцена

Плус сајз блогерка ја КОПИРА СЕКОЈА КОМБИНАЦИЈА на Меган Маркл: Нејзиниот Инстаграм профил е ЧИСТА ИНСПИРАЦИЈА (ФОТО)

Igor
Не е тајна дека жените масовно го копираат стилот на Меган Маркл. Меѓутоа, оваа блогерка тоа го прави на сосема поинаков начин. Кејти Стурино (36),...
ЛајфстајлСцена

Адријана Лима со оваа фотка го воодушеви светот: Прекрасна е! (ФОТО)

Igor
Адријана Лима според многумина е најубавата жена во светот, а сега со своите пријатели на Инстаграм таа покажа од кого го наследила својот изглед. Бразилската...
ЛајфстајлСцена

Карлеуша објави фотка од сопругата на Саша Поповиќ во бикини (ФОТО)

Igor
Директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ (65) се одмара со семејството во Опатија, а на нив таму им се придружи и Јелена Карлеуша (41) со своите...