Tag : фотка

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Кристијан Голубовиќ објави фотка на која спие покрај куп банкноти од 500 евра! (ФОТО)

Еспресо
Кристијан Голубовиќ како што е познато, од неодамна е повторно слободен човек, со оглед на тоа дека ја одлежа затворската казна која траеше осум години....
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Ниту најголемите фанови не можат да поверуваат дека на оваа фотка е 50-годишната пејачка (ФОТО)

Еспресо
Џенифер Лопез, 50-годишната пејачка и актерка уште еднаш на своите фанови им покажа дека годините не им можат ништо. Таа на Инстаграм објави селфи фотографија...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Нивес Целзиус ја покажа тетоважата на интимно место: Нејзините фанови постојано „зумираат“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Новата фотка која ја објави познатата Хрватка Нивес Целзиус по се изгледа откри повеќе од тоа што требаше, па нејзиниот профил на Инстаграм се вжешти...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Еспресо
Кристијано Роналдо секој слободен момент го користи да го помине заедно со своето семејство. Тој ги разнежни неговите фанови откако на својот Инстаграм профил објави...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

„Ти имаш 46 години?“ – Кејт Бекинсејл со фотка во бикини ги изненади сите! (ФОТО)

Еспресо
Фановите се воодушевија од изгледот на 46-годишната Кејт Бекинсејл во костим за капење. Прекрасната британска актерка на Инстаграм објави фотографија на која позира во дводелен...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Кристина Мандарина ги почасти фановите со фотка без градник

Еспресо
Фановите не го криеа воодушевувањето од објавата… Бујните гради на најпознатата хрватска продавачка на мандарини Кристина Пенава, попозната како Кристина Мандарина, и обезбедија инстант слава....
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Памела Андерсон објави фотка со 22 години постариот сопруг (ФОТО)

Еспресо
Откако беше откриено дека се омажила за продуцентот Џон Петерс, Памела Андерсон ја објави првата фотографија со својот нов сопруг. Памела објави црно-бела фотографија на...
Свет Сцена

Ванда Икарди ја овековечи посетата на Париз со гола фотка под Ајфеловата кула (ФОТО)

Еспресо
Контроверзната Ванда Икарди (33) уште еднаш ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи. Нејзиниот сопруг Мауро Икарди од летото е на позајмица од Интер во...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Мислеа дека е Ким Кардашијан: Сенидах со нова провокативна фотка во бикини (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Сенидах реши да ги почасти следбениците со фотка од базенот на која во прв план е нејзиното бујно деколте. Сенидах позираше во костим за...
Свет Сцена

Кајли Џенер ги почасти следбениците со секси фотка во чест на заминување на 2019 (ФОТО)

Еспресо
Милијардерката Кајли Џенер објави неколку фотографии на својот Инстаграм профил, во чест на заминувањето на 2019 година. Манекенката се соблече во долна облека и позираше...