17.8 C
Скопје
14:11 - 27 февруари, 2024

Ознака : голубовиќ

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Кристијан Голубовиќ објави фотка на која спие покрај куп банкноти од 500 евра! (ФОТО)

Еспресо
Кристијан Голубовиќ како што е познато, од неодамна е повторно слободен човек, со оглед на тоа дека ја одлежа затворската казна која траеше осум години....