15.8 C
Скопје
21:48 - 19 мај, 2022

Ознака : балкан

Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Сцена

(ФОТО) Поранешното момче на Цеца се прегрнува со оваа пејачка: Сандра била гостинка на роденденската прослава на Боогдан!

М. Р.
Богдан Срејовиќ и Цеца Ражнатовиќ ја прекинаа врската една година и набрзо и двајцата продолжија со секојдневниот живот. Оттогаш, Богдан е постојано во контакт со...
Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Слајдер Сцена

ТЕСТОТ ДОКАЖА ДЕКА ДАРКО ЛАЗИЌ е ПОЗИТИВЕН на НАРКОТИЦИ: Пејачот вели дека „случајно“ дошол во контакт со наркотични средства без негово знаење!

М.Р.
Пејачот Дарко Лазиќ денеска во присуство на адвокат се бранеше пред судијата, каде наводно целосно признал дека правел прекршоци за возење без возачка дозвола, со...
Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Слајдер Сцена

ЛЕПА ЛУКИЌ прима ТРИ ПЕНЗИИ: Колку пари месечно добива легендарната српска пејачка?

М.Р.
Легендарната српска пејачка Лепа Лукиќ никогаш не криела дека има три пензии, единствено од секогаш ја криела сумата на истите.   View this post on...
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) Анастасија РАЖНАТОВИЌ ВО ВРСКА СО фудбалскиот репрезентативец на Србија

Еспресо
Младата поп ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ е во врска со фудбалерот на Севиља, Немања Гудељ, дознава Телеграф.рс. Тие двајца се познаваат од порано, но искрите меѓу...
Балкан Ви Препорачуваме Еспресо Слајдер Сцена

(ФОТО) КАНЈЕ ВЕСТ ЈА ОТСЛЕДИ ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ОД ИНСТАГРАМ: Која е причината?

М.Р.
Контроверзниот рапер Канје Вест ја отследи српската пејачка Јелена Карлеуша од Инстаграм. И покрај нејзините бројни обиди да го привлече неговото внимание – американската рап...
Балкан Свет Слајдер Сцена

(ФОТО) СЕ ВЉУБИВМЕ во ЗЕЛЕНИОТ ФУСТАН на АНА ИВАНОВИЌ: Поранешната тенисерка изгледа подобро од кога било!

М.Р.
Славната тенисерка Ана Ивановиќ веќе подолго време не се занимава со „белиот спорт“, но и покрај тоа може да се пофали со феноменална линија што...
Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША СОВРШЕНО СТИЛИЗИРАНА на ГЛАСАЊЕ : Сите очи вперени во високите потпетици на пејачката!

М.Р.
Поп – ѕвездата Јелена Карлеуша вчера, околу 14 часот гласаше на избирачкото место во белградската општина Савски Венец исполнувајќи ја својата граѓанска должност.   View...
Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША и АГНЕСА ОРГАНЏИЕВА во ист стајлинг: На која подобро и прилега?

М.Р.
Едната е поп – дива, а другата е правник, но иако на прв поглед Јелена Карлеуша и Агнеса Органџиева живеат комплетно различен живот и двете...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Ретро Слајдер Сцена

12 ГОДИНИ ОД УБИСТВОТО НА КСЕНИЈА ПАЈЧИН: Колку и да била голема нивната љубов, толку тие биле токсични еден за друг

Еспресо
Животот на српската пејачка Ксенија Пајчин згасна на 16 март 2010 година, а веста за нејзиното убиство го потресе целиот регион. За турбулентната врска меѓу...
Балкан Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО) ЛИЛА како ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША: „Бидете секси“ им советуваше водителката на Зоки Фаци и Спасе!

М.Р.
Познатата водителката и инфлуенсерка, Лила Стојановска. на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Храна, прекрасни дестинации, модни комбинации како и прекрасни моменти поминати...