20.8 C
Скопје
01:19 - 30 јуни, 2022

Ознака : Богдан Срејовиќ

Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Сцена

(ФОТО) Поранешното момче на Цеца се прегрнува со оваа пејачка: Сандра била гостинка на роденденската прослава на Боогдан!

М. Р.
Богдан Срејовиќ и Цеца Ражнатовиќ ја прекинаа врската една година и набрзо и двајцата продолжија со секојдневниот живот. Оттогаш, Богдан е постојано во контакт со...
Балкан Слајдер Сцена

МИНАТОТО НА ПОРАНЕШНОТО МОМЧЕ НА ЦЕЦА: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка!

М.Р.
Светлана Цеца Ражнатовиќ (48) една година беше во врска со Богдан Срејовиќ (39), а нивните заеднички моменти ги преплавуваа регионалните медиуми. Јавноста во тие моменти...
Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Слајдер Сцена

(ФОТО) БОГДАН ГИ СПАКУВА КУФЕРИТЕ ОД ДОМОТ НА ЦЕЦА, НО НЕ ГИ БРИШЕ ЗАЕДНИЧКИТЕ ФОТОГРАФИИ СО ФОЛК – ДИВАТА: Дали угостителот се надева дека ќе ја обнови врската?

М.Р.
Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ по една година љубов ставија точка на врската, а тој се исели од нејзината вила на Дедиње, каде живееја заедно...
Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Слајдер Сцена

ОФИЦИЈАЛНО – РАСКИНАА ЦЕЦА И БОГДАН: Дали згасна страста или причината е трето лице?

М.Р.
Фолк – ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ и угостителот Богдан Срејовиќ решиле да стават крај на емотивната врска, по една година врска, дознава „Блиц“. Иако се...
Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Слајдер Сцена

(ФОТО) ОВА Е СВЕКРВАТА НА ЦЕЦА: Госпоѓа Мирјана е негувана дама со префинет стил

М.Р.
Момчето на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ, предизвика голем интерес кај балканската јавност, а медиумите секој ден откриваат нови детали за емотивниот партнер на...