17.8 C
Скопје
05:55 - 30 јуни, 2022

(ФОТО) Поранешното момче на Цеца се прегрнува со оваа пејачка: Сандра била гостинка на роденденската прослава на Боогдан!

Богдан Срејовиќ и Цеца Ражнатовиќ ја прекинаа врската една година и набрзо и двајцата продолжија со секојдневниот живот.

Оттогаш, Богдан е постојано во контакт со други жени од медиумите, но тој никогаш не се огласил дека започнал нова емотивна врска со друга девојка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)


Сепак, една објава на социјалните мрежи наведе многумина да помислат дека Богдан има нова љубов.

Фото: Принтскрин / Instagram

Пејачката и поранешна учесничка во реално шоу Сандра Чаприќ со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија на која е во прегратка на Богдан, додека тој ја држи за рака.

Фото: Принтскрин / Instagram

Срејовиќ и пејачката не ја симнале насмевката од лицето. Сандра била гостинка на роденденската прослава на Богдан.

Фото: Принтскрин / Instagram

Поранешното момче на Цеца вчера го прослави 39 -тиот години со најблиските пријатели и „Chivas Regal“ торта

Слични објави

Ева Лонгорија за абортусот во САД: „Ние жените нема да молчиме; требаше Обама да именува нови судии, а не Трамп“

Еспресо

„По разделбата со Џони Деп ги собирав деловите од својот живот, не се грижев за себе“, Винона Рајдер отворено за своите мрачни периоди од животот

Еспресо

Сузана Манчиќ прозборе за голите фотографии: Заработив повеќе од кој било во историјата на Плејбој

Еспресо

Од Летиција од Шпанија до Брижит Макрон, Џил Бајден и Елизабета Ѓоргиевска: Најдобрите модни изгледи на гала вечерта на самитот на НАТО

Еспресо

Портпаролот на Џони Деп: „Нема враќање во Пиратите од Карибите“, фановите се разочарани

Еспресо

Славчо Попоски најавува нестабилност со пороен дожд

Еспресо
Се вчитува....