11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

Ознака : препорачано

Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Слајдер Сцена

(ФОТО) НИШТО НЕ Е ИСТО СО НЕГОВОТО ЗАМИНУВАЊЕ: Тони Цетински 14 години тагувa по Тоше

M.Р.
Во спомен на 14-годишнината од смртта на нашиот Тоше Проески, неговиот голем пријател и колега, хрватскиот пејач Тони Цетински со своите обожаватели сподели дека никогаш...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ЛИЛА: Џиновски бургер наместо торта и 18 свеќички

M.Р.
Нашата познатата водителката и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Храна, прекрасни дестинации, модни комбинации како и прекрасни моменти...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) МАРЈАНА СТАНОЈКОВСКА КАКО КРУЕЛА ДЕ ВИЛ: Нашата позната манекенка и лото – девојка е подготвена за викенд

M.Р.
Облечена во елегантни тоалети, но и секојдневни, лежерни комбинации на облека, манекенката го привлекува вниманието на своите 112 000 фанови кои ја следат на социјалната...
Свет Секојдневие Слајдер

МОЖЕ ДА ДОБИЕ ОТКАЗ ОД РАБОТА ЗАТОА ШТО ГИ СЛУША „IRON MAIDEN“: Директорка на училиште во Канада нападната од родителите

M.Р.
Шерон Барнс, директорка на канадско средно училиште во Еден, моментално е под притисок на родителите на учениците кои на Фејсбук открија дека ја слуша групата „Iron...
Свет Слајдер Сцена

(ФОТО) ЕДНА ОД НАЈУБАВИТЕ ЖЕНИ НА СВЕТОТ СЛИКАНА БЕЗ ГРАМ ШМИНКА: Ќе се изненадите како изгледа!

M.Р.
Дали би ја препознале славната манекенка? Бразилската манекенка и поранешen aнгел на „Victoria’s Secret“, Алесандра Амбросио (40) е позната како една од најубавите жени на...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) ДАМИАНО ДАВИД ВО „ЗИМСКИ“ КОМБИНЕЗОН: Пејачот се пофали со новата тетоважа

M.Р.
Контроверзниот италијански пејач Дамиано Давид, кој ги полуде своите обожаватели ширум светот по победата на Евровизија со групата „Måneskin“ постојано ги поместува границите на нивните...
Свет Слајдер Сцена

ВИЛАТА НА БРЕД ПИТ ВО ОПАСНОСТ: Силниот пожар може да му изгори 5,5 милиони долари на актерот

M.Р.
Куќата на Бред Пит на плажата во Калифорнија, вредна 5,5 милиони долари, е во опасност да изгори во пожар, открива „The Sun“. Имотот на Пит,...
Свет Слајдер Сцена

ФОТО | „МАЈКА Ѝ ПОСЕГНУВАЛА ПО ТАБЛЕТИТЕ ЗА БОЛКА, А ТАТКО И ПО ШИШЕТО АЛКОХОЛ“: Животот на Дакота Џонсон – актерката низ чии вени тече холиудска крв

M.Р.
Наследничката на една од најпознатите и неконвенционални актерски династии во историјата на филмот, Дакота Џонсон, главната актерка во филмот „Fifty Shades of Grey“, го има...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) БАНКРОТИРАШЕ КУМОТ НА МАЛЕНКО: Сопругата на македонскиот Казанова е мајка на четири деца

M.Р.
Сопругата на на македонскиот Казанова, Метка Спаравец, е мајка на 4 деца. Спаравец – Маленко, која го додаде презимето на својот сопруг моментално работи како...
Лајфстајл Слајдер

КАФЕТО ЧИНИ САМО 40 ДЕНАРИ: Кој е најевтиниот град во Европа?

Еспресо
Тирана ретко кога се наоѓа на врвот на списокот на желби на светските патници. Сепак, новото истражување покажува дека главниот град на Албанија на гостите...