36.8 C
Скопје
18:33 - 18 јуни, 2024

Ознака : клеопатра филм

СветСлајдерСцена

(Видео)„Клеопатра беше црна“: Египет бара 2 милијарди долари отштета од Нетфликс

Еспресо
Стриминг сервисот Нетфликс објави документарен филм за легендарната египетска владетелка, но тој брзо беше осуден кога беше објавен првиот трејлер. Коментарите на Јутјуб мораа да...