4.8 C
Скопје
03:02 - 4 март, 2024

Ознака : Биба Додева

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Подарок од свекрвата и награда; Биба Додева двапати се разнежни во само четири часа

Еспресо
Поп пејачката и претседателка на Здружението „Борка“ има причина за прослава овој викенд. Две радосни вести ја разнежнија, една по друга, со кои се пофали...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) БИБА ДОДЕВА објави „СЕЛФИ“ со СОПРУГОТ: Срѓан е нејзина љубов од 2011 година, но тогаш не им било судено!

М.Р.
Нашата позната пејачка и претседателка на здружението за борба против рак „Борка“, Биба Додева, еден ден по својот 47 – ми роденден повторно заплива во...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СЕ ОМАЖИ БИБА ДОДЕВА: Нејзината пријателка Ана објави момент од свадбената прослава

М.Р.
Нашата позната пејачка и претседателка на здружението за борба против рак „Борка“, Биба Додева, повторно заплива во брачните води.   View this post on Instagram...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) БАДНИКОВИТЕ ТРПЕЗИ НА НАШИТЕ ПОЗНАТИ ЛИЧНОСТИ: Кај Весна Бејби и Биба паричките кај ќерките, Лила и Лоба се покажаа како врвни домаќинки!

М.Р.
Бадник е денот пред Божиќ или денот пред раѓањето на Исус Христос. Како што налага традицијата, вечерта пред Бадник се пали бадников оган и по...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Биба Додева е позитивна на коронавирус: Со внукот си игра преку стаклото на прозорецот

Васко Спасоски
Пејачката Биба Додева на својот инстаграм-профил откри дека е позитивна на Ковид-19. Таа објави фотографии со нејзиниот внук Александар како си играат преку затворен прозорец....
Uncategorized

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Биба Додева како невеста! (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка Биба Додева пред неколку дена на својот профил на Инстаграм со своите пријатели сподели фотографија на која се присети како изгледала како невеста....
ЛајфстајлСцена

Дојде, виде и победи: Биба Додева ги собра наградите на „Охридски трубадури“

Igor
Дваесет и шестото издание на Интернационалниот музички фестивал „Охрид Фест – Охридски трубадури” заврши вчеравечер, со секогаш атрактивната интернационална вечер. Интересно е тоа што фестивалот...