15.8 C
Скопје
00:20 - 20 мај, 2022

Ознака : наши фаци

Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО) МЛАДАТА ПЕЈАЧКА САРА ГИГОВА СО НОВА ЕМОТИВНА БАЛАДА: Слушнете ја „Ранливи“ !

М. Р.
По одличната „Ладно лето“ која ја објави пред неколку месеци, младата и талентирана пејачка Сара Гигова овојпат ја објавува новата тема со наслов „Ранливи“. Станува...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) АГНЕСА ПРАЗНИЧНИОТ ВИКЕНД ГО ПОМИНА ВО МАНАСТИР: Прекрасна природа и мир во душата!

М.Р.
Агнеса Органџиева има своја „армија“ од следбеници кои љубопитно го следат нејзиното секојдневние преку фотографиите кои ги објавува на својот инстаграм – профил.   View...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ПО ЧЕТВРТАТА ОПЕРАЦИЈА КОНЕЧНО ДОМА: Александра Шијакоска посилна од кога било!

М.Р.
Македонската модна блогерка Александра Шијакоска неодамна ја извести јавноста дека ѝ откриле тумор на главата и дека поради нејзината здравствена состојба нема да биде присутна...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ЕЛЕНА РИСТЕВСКА СЛАВИ РОДЕНДЕН НА МОРЕ: 36 години и не е така лошо, нели?

М.Р.
Нашата позната пејачка Елена Ристеска денес има повод за славење. Покрај море, со интересен освежителен пијалак со вкус на кафе пејачката објави фотографија по повод...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) РЕМЕК ДЕЛА: Погледнете ги велигденските јајца на Андријана Јаневска

М.Р.
Славењето на големиот христијански празник Велигден е еден од најубавите периоди во годината. Традиционалното фарбање на јајцата кое започнува на Велики Четврток го обележува почетокот...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) ВЕЛИГДЕНСКА МАГИЈА во ДОМОТ на АГНЕСА ОРГАНЏИЕВА: Јајца со кристали, лалиња, луксузни украси…

М. Р.
Агнеса Органџиева има своја „армија“ од следбеници кои љубопитно го следат нејзиното секојдневние преку фотографиите кои ги објавува на својот инстаграм – профил.   View...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) КОЈ Е СВАТОТ НА ПОРАНЕШНИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ ЃОРГЕ ИВАНОВ: Професор на машинскиот факултет, татко и дедо!

М.Р.
На 4-ти април нашиот поранешен претседател Ѓорѓе Иванов стана дедо, а неговиот син Иван Иванов татко. По повод доаѓање на новиот член и прво внуче...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) СЕ ОМАЖИ БИБА ДОДЕВА: Нејзината пријателка Ана објави момент од свадбената прослава

М.Р.
Нашата позната пејачка и претседателка на здружението за борба против рак „Борка“, Биба Додева, повторно заплива во брачните води.   View this post on Instagram...
Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ОВА СЕ ВНУЦИТЕ НА КИЛИ: Аниш Круз живее во Санта Елена на Еквадор, а Каи во Скопје!

М.Р.
Актерот Кирил Поп Христов, познат на македонската јавност и само како Кили е горд дедо на две внучиња. Постарот внук актерот го доби од својата...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО) ЗАПОЗНАЈТЕ ЈА РАЈА, ЗМИЈАТА НА АГНЕСА ОРГАНЏИЕВА: Кралски питон за миленик по желба на постарата ќерка

М.Р.
Агнеса Органџиева има своја „армија“ од следбеници кои љубопитно го следат нејзиното секојдневние преку фотографиите кои ги објавува на својот инстаграм – профил. Многу мода,...