26.8 C
Скопје
09:24 - 13 јуни, 2024

Ознака : кирил поп христов

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ВНУКОТ НА КИЛИ НАПОЛНИ ДВЕ ГОДИНИ: Прекрасна роденденска прослава, а мама Нина најсреќна!

М.Р.
Актерот Кирил Поп Христов, познат на македонската јавност и само како Кили е горд дедо на две внучиња. Постарот внук, Аниш Круз, актерот го доби...
Наши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ОВА СЕ ВНУЦИТЕ НА КИЛИ: Аниш Круз живее во Санта Елена на Еквадор, а Каи во Скопје!

М.Р.
Актерот Кирил Поп Христов, познат на македонската јавност и само како Кили е горд дедо на две внучиња. Постарот внук актерот го доби од својата...