23.8 C
Скопје
08:53 - 24 јуни, 2024

Ознака : кили

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ВНУКОТ НА КИЛИ НАПОЛНИ ДВЕ ГОДИНИ: Прекрасна роденденска прослава, а мама Нина најсреќна!

М.Р.
Актерот Кирил Поп Христов, познат на македонската јавност и само како Кили е горд дедо на две внучиња. Постарот внук, Аниш Круз, актерот го доби...
Uncategorized

Актерката Нина Деан се подготвува за најголемата улога: Пресреќна сум, во април ќе станам мајка!

Слободен печат
Актерката Нина Деан наскоро ќе стане мајка, пренесува 7dena.mk. „Ако веруваш во чуда – чуда ти се случуваат. Особено ако си отворен кон светот, подготвен...