11.8 C
Скопје
23:49 - 29 февруари, 2024

Ознака : гордана

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ВНУКОТ НА КИЛИ НАПОЛНИ ДВЕ ГОДИНИ: Прекрасна роденденска прослава, а мама Нина најсреќна!

М.Р.
Актерот Кирил Поп Христов, познат на македонската јавност и само како Кили е горд дедо на две внучиња. Постарот внук, Аниш Круз, актерот го доби...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

СОПРУГАТА НА ТОМА ЗДРАВКОВИЌ ЗА СВОЈОТ НЕОСТВАРЕН СОН: Судбината имала посебен план за Гоца

Еспресо
Филмот „Тома“ ја донесе приказната за животот на легендарниот боем, пејач, композитор и поет Тома Здравковиќ, но во прв план ги изнесе и луѓето од...