7.8 C
Скопје
03:10 - 20 мај, 2022

Ознака : антониа гиговска

Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

ФОТО | ПОРТРЕТ ЗА АНТОНИА ГИГОВСКА: Млад уметник ја наслика пејачката во гламурозно издание

М.Р.
Нашата позната пејачка Антониа Гиговска постојано е во чекор со светските трендови. За нејзиниот изглед „од глава до пети“ се грижи професионален тим на стилисти од нашата...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ПРВО ТОПЛЕС, А ПОТОА САМО СВИЛЕНА МАРАМА НА ГРАДИТЕ: Инстаграм профилот на Антониа Гиговска „гори“!

М.Р.
Нашата позната пејачка Антониа Гиговска постојано е во чекор со светските трендови. За нејзиниот изглед „од глава до пети“ се грижи професионален тим на стилисти од нашата...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) „АНТОЊА СУМ ОД ДЕНЕС“: Младата пејачка Антониа Гиговска го промени името!

М.Р.
Нашата позната пејачка Антониа Гиговска постојано е во чекор со светските трендови. За нејзиниот изглед „од глава до пети“ се грижи професионален тим на стилисти од нашата...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Локумче Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Антониа Гиговска – глас и стас во едно!

М.Р.
Нашата позната пејачка Антониа Гиговска постојано е во чекор со светските трендови. За нејзиниот изглед „од глава до пети“ се грижи професионален тим на стилисти...
Балкан Ви Препорачуваме Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО) АНТОНИА ГИГОВСКА И „2 БОНА“ РУШАТ РЕКОРДИ: Слушнете ја песната „Хиена“

И. Т.
Новата песна на младата ѕвезда Антониа Гиговска и момците од „2Бона“, Тони и Кун руши рекорди на слушаност во нашата земјa. Нивната “Хиена” за само...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) ФУСТАН НА АНТОНИА ГИГОВСКА СТАВЕН НА АУКЦИЈА: Парите од продажбата ќе бидат донирани на девојка која се бори со карцином

М.Р.
Секогаш совршено стилизирана, младата пејачка е инспирација за своите бројни фанови. На социјалната мрежа „Инстаграм“ активно ја следат скоро 100.000 следбеници, од нашата земја како...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) АНТОНИА ЈА ОБОИ КОСАТА ВИОЛЕТОВА, ПА СЛЕДЕА НЕГАТИВНИ КОМЕНТАРИ: Искрено, на човек веќе не личиш!

М.Р.
Секогаш совршено стилизирана, младата пејачка е инспирација за своите бројни фанови. На социјалната мрежа „Инстаграм“ активно ја следат скоро 100.000 следбеници, од нашата земја како...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Свет Слајдер Сцена

(ФОТО) „ДЕВОЈЧЕ, СЛАВАТА МАВА ВО ГЛАВА… ДАЈ МАЛКУ СВРТИ СЕ, ВИДИ ДО КАЈ СИ“: Антониа Гиговска „опомената“ на Инстаграм

М.Р.
Нашата позната пејачка Антониа Гиговска постојано е во чекор со светските трендови. За нејзиниот изглед „од глава до пети“ се грижи професионален тим на стилисти...
Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО) АНТОНИА ГИГОВСКА ВО ЧЕКОР СО СВЕТСКИТЕ ЅВЕЗДИ: „Магнет“ – нова песна и видео спот

Ирена Трајкова
Нашата позната пејачка Антониа Гиговска постојано е во чекор со светските трендови. Своите почетоци, младата Антониа ги врзува со шоуто „Ѕвездите на Гранд“ кога буквално...
Наши Фаци Слајдер Сцена

ФОТО | Антониа Гиговска се „стопи“: Пејачката се пофали дека ослабела 16 килограми!

Васко Спасоски
Веруваме дека многумина од вас не би ја препознале новата Антониа Гиговска. Ако се прашувате зошто велиме „новата“, доволно е само да видите како изгледа...