5.3 C
Скопје
04:39 - 19 април, 2024

Ознака : ЛОКУМЧЕ

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлЛокумчеСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Оваа гимнастичарка е толку убава што морала да ангажира телохранители

Еспресо
Гимнастичарката Оливија Дан (20) моментално е најпозната гимнастичарка во светот. Членката е на гимнастичкиот тим на Универзитетот во Луизијана, но освен што е позната по...
ЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Ѕвездата од турските серии Демет Оздемир најави свадба, но која е убавицата со бугарско потекло која се мажи за најпосакуваниот Турчин?

Еспресо
Една од најубавите турски глумици Демет Оздемир во последната недела на август ќе стапне на „лудиот камен“. Нејзиниот избран е суперпопуларниот турски музичар и глумец...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) На европските жештини угол се соблече Кјара Ферањи; „Прекрасно тело“ – призна супермоделката Хајди Клум

Еспресо
Кјара Ферањи без облека. Познатата италијанска инфлуенсерка со светска слава и најплатена европска модна блогерка објави нејзина топлес фотографија на Инстаграм, со два емотикони во...
Ви ПрепорачувамеЛокумчеСветСцена

Спектакуларно убава, но без среќа во браковите; која е Бирче Акалај, преубавата Илај од турската серија Вавилон?

Еспресо
Популарноста на турските актерки се должи на нивниот светол изглед и жешкиот темперамент, кој се провлекува во секоја улога што ја играат. Актерките од сончевата...
Ви ПрепорачувамеЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Мадалина Генеа ги „збудале“ сите во Кан, која е глумицата која ги заведе најголемите имиња од фудбалот и Холивуд?

Еспресо
Глумицата и манекенка Мадалина Генеа синоќа го освои црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал, оставајќи бројни воздишки зад себе. Но каја е Мадалина?   View...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоЛокумчеНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ЛОКУМЧЕ: Александра Ковач изгледа неверојатно иако за некој месец полни 50 години!

М.Р.
Неколку месеци пред нејзиниот педесетти роденден, пејачката и композиторка ја истакна својата витка линија. Александра објави кратко видео на социјалните мрежи на кое позира облечена...
Ви ПрепорачувамеЛокумчеСветСлајдерСцена

Бразилската манекенка со својот изглед го полуде светот, но сепак некои тврдат дека е „досадна“ и „безлична“: Проценете сами дали е така

Еспресо
Бразилската манекенка Лаис Рибеиро уште еднаш докажа дека е една од најзгодните манекенки во моментов. Манекенката најудобно се чувствува во „комотни“ стајлинзи, па најчесто можеме...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(ФОТО) ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВА УБАВИЦА Е ЌЕРКАТА НА МИА БЕГОВИЌ: „Пак гориш!“, „неверојатно убава“…

еспресо
Ќерката на хрватската глумица Миа Беговиќ денес има 30 години, а своите следбеници на Инстаграм ги израдува со прекрасни фотографии од Турција кадешто моментно се...
БалканЕспресоЛокумчеСлајдерСцена

(ФОТО) СЕ РАСОБЛЕЧЕ: Јелена Карлеуша позира малтене гола, фановите врескаат „Браво Јецо!“

Еспресо
По успешниот настап во Германија кадешто одржа концерт за Балканците, српската пејачка Јелена Карлеуша се расоблече за своите фанови. На радост на своите фанови таа...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЛокумчеНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Нина Бадриќ „старее како вино“, не сака естетски корекции и ужива во секоја година плус!

М.Р.
Позната хрватска пејачка постојано ги воодушевува фановите со фотографиите кои ги споделува со својот инстаграм – профил. Нина Бадриќ важи за една од најдобро облечените...