Ознака : миа беговиќ

Лајфстајл Сцена

ПРЕТЧУВСТВУВАЛА НЕСРЕЌА: Загина пред 19 години, а нејзината сестра сега открива морничави детали

Igor
Ена Беговиќ важеше за една од најубавите и најталентирани актерки на бившите ју-простори, која за жал, прерано го заврши својот живот во сообраќајна несреќа. Нејзе...