34.8 C
Скопје
15:57 - 24 јуни, 2024

(ФОТО) ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВА УБАВИЦА Е ЌЕРКАТА НА МИА БЕГОВИЌ: „Пак гориш!“, „неверојатно убава“…

Ќерката на хрватската глумица Миа Беговиќ денес има 30 години, а своите следбеници на Инстаграм ги израдува со прекрасни фотографии од Турција кадешто моментно се одмора.

Маја Лена Лопатни ги собра сите позитивни коментари од нејзините фанови на социјалните мрежи „преубава си“, „неверојатно убава“, „пак гориш“…се дел од забелешките.

Додека порано беше често видено лице на домашните настани, откако се вработи во маркетинг одделот на еден ресорт, Лена се повлече од јавноста, а во последно време се помалку е присутна на социјалните мрежи, па оттука не е чудна реакцијата на следбениците кои пријатно ги изненади со серија фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MAJA LENA LOPATNY (@majalena__l)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MAJA LENA LOPATNY (@majalena__l)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MAJA LENA LOPATNY (@majalena__l)

Слични објави

Јована Јеремиќ „удри“ по колешката Јоксимовиќ: „Ги понижува другите за себе да се истакне, а нема сериозна диплома“

еспресо

Ива Илинчиќ сведочи против Мика Алексиќ: Српската актерка доби голема поддршка пред судот во Белград

Еспресо

(Видео) Рада Манојловиќ се мачи да го собере бакшишот: Пејачката ги редеше парите на чинија

Еспресо

(Видео+фото) Болната Селин Дион дојде на концертот на хрватскиот музичар Стјепан Хаусер, а тој ѝ посвети специјална песна

Еспресо

Љубовен хороскоп за сите хороскопски знаци (од 24 до 30 јуни): Близнаците да заборават на минатото, Лавовите да искажат љубов со зборови…

еспресо

Бен Афлек за првпат проговори за кризата со Џенифер Лопез: „Особено ги погодува моите деца…“

еспресо
Се вчитува....