18.8 C
Скопје
15:28 - 20 април, 2024

Ознака : убавица

Ви ПрепорачувамеЕспресоЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Оваа убавица е сопруга на данската ракометна легенда Микел Хансен: Од љубов на прв поглед до среќно семејство

Еспресо
Данската ракометна репрезентација се гордее со својот врвен играч Микел Хансен, но покрај неговиот успешен спортски живот, тој и приватно е среќно женет и има...
ЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Оваа убавица е новата девојка на Том Брејди: Веќе му го носи презимето на грбот

Еспресо
Не поминаа ни два месеци од разводот на Том Брејди и Жизел Бундхен, а познатиот спортист веќе го поврзуваат со нова девојка. Станува збор за...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Новак Ѓоковиќ „фатен“ со турска убавица на вечера, фотографијата предизвика вистинска бура: Еве за која убавица станува збор

Еспресо
Светскиот рекет број еден Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена уживаат во љубовта уште од средношколските денови, и ништо не може да ја разниша нивната...
СветСлајдерСцена

(Фото) Убавицата на Тео Ернандез дојде во Катар со бебенцето: Италијанката Зои Кристофоли навива за Франција

Еспресо
Дефанзивецот на Франција, Тео Ернандез, односно француската репрезентација на Мундијалот во Катар, на трибините го поддржува убавата Зои Кристофоли, италијанска манекенка.   View this post...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Навива со срце и со гради: Хрватката Ивана Кнол – една од најсексите навивачки – ги „запали“ трибините на Мундијалот

Еспресо
Ивана Кнол, секси навивачка на Хрватска ги запали трибините на Катар 2022 и за неа се зборува. Да, Хрватска има поддршка од една од најжешките...
ЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Тејлор Фриц не го освои Вимблдон, но неговата девојка победи меѓу публиката: Која е убавицата што го бодри тенисерот?

Еспресо
Познат е епскиот меч на Надал против Американецот Фриц, кога Шпанецот се избори за полуфинале на Вимблдон. Сепак, се поголем број е на оние кои...
ЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Украина побара да се отстрани Руската убавица од учество на натпреварот за Мис Универзум

Еспресо
Според агенцијата УНИАН, жалбата е поврзана со специјална воена операција на Руската Федерација. Организацискиот одбор на украинската национална сцена на натпреварот Мис Универзум (Мис Украина...
ЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Ана Сасо, Мис на Југославија во 1982, и денес изгледа неверојатно

Еспресо
Иако сме навикнати на тоа дека секогаш изгледа беспрекорно, Ана Сасо, поранешна мис на Југославија (1982) и манекенка која стана популарна ширум светот по снимањето...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

СУРИ КРУЗ ПОРАСНА ВО НЕВЕРОЈАТНА УБАВИЦА: Погледнете како изгледа денес ќерката на Том Круз и Кејти Холмс

Еспресо
Беше 1996 година кога во Северна Каролина, поточно во Вилмингтон и Дарам, почна да се снима ТВ серија која за две години ќе се појави...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(ФОТО) ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВА УБАВИЦА Е ЌЕРКАТА НА МИА БЕГОВИЌ: „Пак гориш!“, „неверојатно убава“…

еспресо
Ќерката на хрватската глумица Миа Беговиќ денес има 30 години, а своите следбеници на Инстаграм ги израдува со прекрасни фотографии од Турција кадешто моментно се...