13.8 C
Скопје
22:57 - 29 мај, 2024

Ознака : ќерка

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Канје и Ким Кардашијан ја нацрта маќеата гола: „Ова ме прави тажна“

Еспресо
Канје Вест и Ким Кардашијан го делат старателството над нивните четири деца, што, како што рече во едно интервју минатата година Ким, и е многу...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Ќерката на Џеј за филмот „Недела“: „Фалеше повеќе музика, премногу го имаше брат му Џамба“

Еспресо
Марија Рамадановски, ќерка на легендарниот пејач Џеј Рамадановски, ги сподели своите впечатоци за филмот „Недела“ кој се базира на животот на нејзиниот татко. Поминаа речиси...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) „Добра генетика“, ова е ќерката на Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас: „Раскошна убавина како мајка ѝ“

Еспресо
20-годишната Керис Зета Даглас покажа нови фотографии од својот одмор. Ќерката на Кетрин Зета-Џонс (54) и Мајкл Даглас (79) ги сподели новите фотографии на својот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ќерката на Брус Вилис ја открива состојбата на татка си: „Најдобрата работа што може да ја посакаме е да остане исто…“

Еспресо
Американската актерка Талула Вилис (29) објасни зошто нејзиното семејство отсекогаш било многу отворено за дијагнозата на Брус Вилис за „агресивната“ деменција, а зборуваше и за...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Додека Метју Пери беше длабоко во алкохолот, неговиот колега од „Пријатели“ минуваше низ пекол: „Тој е мојот помал брат“

Еспресо
Актерот Мет Лебланк (56), најпознат по улогата на Џои од серијата „Пријатели“, е виден како вози низ Лос Анџелес откако светските медиуми ја објавија смртта...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Ќерката на Џеј Рамадановски открива зошто не дошла на настанот за татко ѝ: „Не бевме поканети“

Еспресо
Премиерата на филмот „Недела“ за детството и почетокот на кариерата на Џеј Рамадановски се очекува на 6 декември, а пред неколку дена премиерно беше прикажан...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Роберт де Ниро за грижата околу петмесечната ќерка: „Не ја работам напорната работа…“

Еспресо
80-годишниот американски актер Роберт де Ниро призна дека не ѝ помага на својата девојка околу нивната новородена ќерка. За ова пишува Гардијан. Таткото на седум...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Драган Бјелогрлиќ позираше со синот и ќерката: Тој е актер, а таа новинарка

Еспресо
Драган Бјелогрлиќ не се појавува многу често во јавноста со членовите на семејството, но сега направи исклучок. Имено, популарниот актер на Инстаграм објави фотографија со...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Хајди Клум „жари и пали“ на италијанските плажи: Но кое е нејзиното момче што страсно ја бакнува?

Еспресо
Манекенката Лени Клум (19), ќерка на германскиот супермодел Хајди Клум, е забележана облечена во минијатурни бикини на плажа. Девојката го поминува времето со својот партнер...
СветСлајдерСцена

Се удави ќерката на славниот мексикански пејач: Ноќно пливање во алкохолизирана состојба

Еспресо
Мексиканскиот прочуен пејач Луис Анхел, Марија Фернанда Роблес ја загуби својата поќерка Марија фернанда, која се удавила во популарното летувалиште Мазатлан, пишува „Њујорк пост“.  ...