19.8 C
Скопје
21:33 - 14 јуни, 2024

Ознака : изненадување

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо
Младата двојка, пејачката Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ, се венчаа тајно и во кругот на нивните семејства и најблиски пријатели. Свадбената церемонија се одржа...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Пресреќни: Два хороскопски знаци наскоро ќе добијат незаборавно изненадување

еспресо
Астролозите именуваа два знака од Зодијакот, кои со денови ќе бидат среќни како деца. Ги очекува пријатно изненадување кое уште долго ќе остави трага во...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неочекувани вести: Три хороскопски знаци ќе се изненадат пред крајот на декември 2023 година

Еспресо
Астролозите ги именуваа хороскопските знаци кои треба да очекува изненадувања на полето на кариерата, финансиите или врските до крајот на декември 2023 година. Еве кои...
АстроСлајдерХороскоп

Ќе заплачат од радост: Три хороскопски знаци наскоро многу пријатно ќе се изненадат

Еспресо
Следната недела (од 17 до 23 април) неколку знаци од Зодијакот ќе добијат многу пријатни подароци од животот. Ги очекуваат изненадувања кои ќе ги натераат...
СветСлајдерСцена

(Видео) Еве како Џенифер Лопез на секси начин го изненади Бен Афлек: „Само за тебе…“

Еспресо
Џенифер Лопез и Бен Афлек минатиот викенд организираа тридневна венчавка за семејството и пријателите, а сега се појавуваат нови детали од гламурозната прослава. Раскошната венчавка...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдерСцена

(ВИДЕО) ДЕДО МРАЗ ДОАЃА ВО ГРАДОТ: Сара Мејс и божиќните девојки со празнично музичко изненадување

Еспресо
Освен како сезона на споделување убави нешта и зближување со најблиските, зимскиот период е познат и како време за уживање во звуците на најубавите празнични...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) БУРЕК И ЈОГУРТ КАКО РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОК: Пејачката Сузана Гавазова од сопругот доби оригинално изненадување

М.Р.
Нашата позната турбо – фолк пејачка, Сузана Гавазова вчера го прослави својот 42-ри роденден. По повод роденденот сопругот на Сузана организираше неодоливо изненадување. Сузана беше...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Не ни претпоставувале какво изненадување им подготвува: Меган Маркл се појави таму каде што НИКОЈ не очекуваше и упати МОЌНА порака

Еспресо
Војвотката од Сасекс максимално го искористи својот претстој во Велика Британија, каде се врати прв пат откако нејзиниот сопруг, принцот Хари и таа соопштија дека...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Италијанскиот милионер ја изненади својата 28 години помлада девојка со „бесна“ кола! (ФОТО)

Еспресо
Италијанскиот милионер и диџеј Џанлука Ваки (52), кого многумина го нарекуваат и „секси дедо“, веќе неколку месеци ужива во врската со младата манекенка Шерон Фонсека...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Еминем изненади со нов албум! (ВИДЕО)

Еспресо
Американскиот рапер Еминем без никаква претходна најава, вчера вечер објави нов албум, насловен “Music To Be Murdered By”. Ова е вистинско изненадување за фановите, бидејќи...