18:43 - 20 април, 2024

Ознака : бурек и јогурт

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) БУРЕК И ЈОГУРТ КАКО РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОК: Пејачката Сузана Гавазова од сопругот доби оригинално изненадување

М.Р.
Нашата позната турбо – фолк пејачка, Сузана Гавазова вчера го прослави својот 42-ри роденден. По повод роденденот сопругот на Сузана организираше неодоливо изненадување. Сузана беше...