20.8 C
Скопје
04:22 - 15 јули, 2024

Ознака : немања

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Анастасија и Немања Гудељ деноноќно се забавуваат на Ибица: Една реченица кажува сè

jasmina.kantardzieva
Многумина заклучуваат дека Анастасија Ражњатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ се еден д најубавите парови во регионот. Моментно времето го поминуваат на Ибица и судејќи според...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ не е на телото на истетовираниот Немања: Цела фамилија, крстови, па дури и името на шоферот….

еспресо
Немања Гудељ обожава тетоважи и досега речиси половина од своето тело го покривала со симболи, цитати и омилени ликови од семејството. Фудбалерот кој има 32...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ се пофали со згодното тело на Немања: На одмор на Ибица

еспресо
Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на легендарната пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, деновиве поминува незаборавни моменти на Ибица со својот сопруг Немања Гудељ и неговата сестра Вања Гудељ....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Господин и госпоѓа Гудељ: Погледнете ги најубавите фотографии од свадбата на Анастасија и Немања

еспресо
Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ организираа тајна венчавка во вила на Дедиње во присуство на нивните најблиски роднини и пријатели. Младенците...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Вељко Ражнатовиќ за свадбата на сестра му Анастасија: „Со Немања ѝ е подобро отколку со нас“

еспресо
Боксерот и наследник на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ, проговори за врската на неговата сестра Анастасија и нејзиниот сопруг, фудбалерот Немања Гудељ. Тој истакна...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо
Младата двојка, пејачката Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ, се венчаа тајно и во кругот на нивните семејства и најблиски пријатели. Свадбената церемонија се одржа...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ѕирнете во луксузниот шпански дом на Анастасија и Немања Гудељ: Палми, базен, поглед на море…

еспресо
Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ вчера направија граѓанска венчавка во Белград, а таа веќе некое време живее во Севиља, Шпанија, заедно со него. Имено, фудбалерот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Испливаа нови фотографии од убавата невеста Анастасија Ражњатовиќ: Насмевката кажува сè

еспресо
Вчера, 28 мај, во вилата на семејството Ражнатовиќ на Дедиње се одржа тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ. Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Сестрата на Гудељ јавно ѝ се обрати на Анастасија: Сега е јасно во какви односи се

еспресо
Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ уживаат во својата љубов, а медиумите во еден период пишуваа дека пејачката не била во добри односи со нејзината...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Се соблече свекрвата на Анастасија: Мајката на Гудељ има извајано тело

Еспресо
Со оглед на тоа што Анастасија и Гудељ се најпопуларниот пар во моментов во регионот, семејството на фудбалерот, кое е многу блиско и поврзано, се...