37.8 C
Скопје
17:53 - 19 јули, 2024

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ се пофали со згодното тело на Немања: На одмор на Ибица

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на легендарната пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, деновиве поминува незаборавни моменти на Ибица со својот сопруг Немања Гудељ и неговата сестра Вања Гудељ.

Младата ѕвезда неодамна се омажи за Немања и сега ужива во одморот, кој го документираше со видео кое го сподели на својот инстаграм-профил.

Во неодамнешното видео, Анастасија го сподели моментот кога Немања управува со глисерот, покажувајќи хармонија и среќа во нивната врска.

Ибица, позната по прекрасните плажи и ноќниот живот, стана совршена дестинација за заљубениот пар. Анастасија и Немања уживаат во сонцето, морето и луксузните возења со глисер, што јасно се гледа во нејзините „приказни“ на Инстаграм кои ги воодушевија обожавателите. Овие моменти се посебни за млад пар кој штотуку го започнал заедничкиот живот.

принтскрин Инстаграм
принтскрин

 

Слични објави

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо
Се вчитува....