17.8 C
Скопје
14:30 - 27 февруари, 2024

Ознака : анастасија

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Цеца и Анастасија го „украдоа шоуто“ на премиерата на филмот „Недеља“: В очи паѓа скапата бунда на Анастасија

Еспресо
Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзината ќерка Анастасија Ражнатовиќ вечерва дојдоа на премиерата на филмот „Недеља“ која се случува во Белград. Филмот за легендарниот пејач...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) После поменот на Аркан, Анастасија објави емотивна снимка

Еспресо
Анастасија Ражњатовиќ после поменот на нејзиниот татко Жељко Ражнатовиќ Аркан, заедно со поширокото семејство отиде во вилата во Љутица каде сите се собраа на семеен...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Цеца открива за што најчесто се кара со Анастасија: „Тоа навистина ме излудува!“

Еспресо
Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна откри детали од врската со ќерката Анастасија. Цеца во една емисија истакна дека единствената причина за несогласувањата меѓу нив двете...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ ужива во новогодишна атмосфера: Огромна елка и природен изглед

Еспресо
Музичката ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ се пресели во Севиља откако се омажи за фудбалерот Немања Гудељ, а сега покажа како ужива во Шпанија во новогодишна идила....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ никогаш поприродна: Тотална промена во изгледот, таа е сега сосема друга жена

Еспресо
Во јавноста позитивно се коментира промената на Анастасија Ражнатовиќ Анастасија Ражнатовиќ веќе подолго време е во Севиља каде ужива во друштво на својот сопруг Немања...
БалканСлајдерСцена

(Видео) Еве што прави Анастасија по свадбата со Немања: Без грам шминка, во „кежуал“ издание

Еспресо
Анастасија Ражнатовиќ е „уловена“ во Белград, во јавност првпат по склучувањето брак со фудбалерот Немања Гудељ. Анастасија Ражнатовиќ тајно му го кажа судбоносното „да“ на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Се соблече свекрвата на Анастасија: Мајката на Гудељ има извајано тело

Еспресо
Со оглед на тоа што Анастасија и Гудељ се најпопуларниот пар во моментов во регионот, семејството на фудбалерот, кое е многу блиско и поврзано, се...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Што стои зад песната со која Гудељ ја запроси Анастасија Ражнатовиќ: Ова е значењето на емотивниот текст

Еспресо
Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ вчера се верија, а убавата вест ја споделија со емотивно видео. Младиот пар вчера ги воодушеви своите фанови...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Мајката ја надмина Анастасија: Цеца во црвен минич покажа што е секси

Еспресо
Додека Анастасија Ражнатовиќ ужива во Шпанија во друштво на својата љубов, фудбалерот Немања Гудељ, нејзината мајка – фолк ѕвездата Цеца одржа уште еден концерт. Анастасија...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ ги вжешти „мрежите“ во мрежест фустан и бикини: Луксуз во Ибица

Еспресо
Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче Немања Гудељ со денови уживаат во шармот на егзотичната Ибица.   View this post on Instagram   A post shared...