4.8 C
Скопје
03:10 - 4 март, 2024

Ознака : гудељ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ никогаш поприродна: Тотална промена во изгледот, таа е сега сосема друга жена

Еспресо
Во јавноста позитивно се коментира промената на Анастасија Ражнатовиќ Анастасија Ражнатовиќ веќе подолго време е во Севиља каде ужива во друштво на својот сопруг Немања...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

САЊА ВУЧИЌ ЗА ВРСКАТА МЕЃУ АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ И ГУДЕЉ: Не пиеме кафе заедно, ама ја познавам!

Еспресо
Се огласи девојката која се поврзуваше со Немања Гудељ. Сања Вучиќ за Информер ги откри сите детали за врската со Немања Гудељ, кој се испостави...