3.8 C
Скопје
19:15 - 5 декември, 2023

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ никогаш поприродна: Тотална промена во изгледот, таа е сега сосема друга жена

Во јавноста позитивно се коментира промената на Анастасија Ражнатовиќ

Анастасија Ражнатовиќ веќе подолго време е во Севиља каде ужива во друштво на својот сопруг Немања Гудељ и неговото семејство. Откако во август стартуваше новата фудбалска сезона, Немања има многу обврски, но Анастасија од срце го поддржува. И покрај тоа, промената на Анастасија Ражнатовиќ по сите случувања во нејзиниот живот е очигледна, но заклучокот е еден – таа никогаш не била поубава.

Така беше и завчера кога Анастасија Гудељ повторно од трибините го поддржа Немања со несебично навивање.

Пејачката на својот инстаграм профил објави видео од преполниот стадион, покажувајќи го својот нов имиџ и необичен стајлинг за оваа прилика.

На пејачката очигледно многу ѝ годи животот во Севиља, каде се уште не привлекува внимание во јавност, па може релаксирано да се движи каде ѝ да посака без шминка, фризура и претерано средување.

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....