21.8 C
Скопје
00:43 - 18 јуни, 2024

(Фото) Анастасија и Гудељ се вистински модни икони во Шпанија

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ е во брак со фудбалерот на Севиља, Немања Гудеља, со кој живее во Шпанија.

Анастасија често на својот Инстаграм профил споделува моменти од приватниот живот, па оваа двојка се сликаше и на улиците на Марбела.

Анастасија ги воодушеви сите со својот стајлинг, комплет во вид на летни панталони и виолетов горен дел со цветен дезен, кој го усогласи со очила во иста боја.

Од друга страна, Гудељ носеше обична црна маичка и бели шорцеви.

– Прошетка со сопругот – напишала пејачката во описот на сликата.

Слични објави

(Фото) Брук Шилдс блесна на црвениот тепих на Тони Авардс: На нозете носеше папучки за на плажа порди операциите

еспресо

Цеца го искоментира гестот на Драгана Мирковиќ: „Фала Богу…“

еспресо

„Мојот зет ми е омилен во репрезентацијата“: По Анастасија и Цеца Ражнатовиќ замина во Германија да ја бодри екипата на Србија

Еспресо

Прослава во домот на Огњен Амиџиќ! Мина објави фотографија со бебето, а со емотивни зборови јавно му се обрати на сопругот

Еспресо

Дарко Велковски и Тамара Чуприна повторно станаа родители: Пристигна малиот Видан!

Еспресо

(Фото) Гоца Тржан објави провокативна слика од својот сопруг Раша: Вежбајте и праќајте им на вашите сопруги вакви фотографии

Еспресо
Се вчитува....