25.8 C
Скопје
23:27 - 29 јуни, 2022

Ознака : анастасија ражнатовиќ

Балкан Ви препорачуваме на СП Сцена

(ВИДЕО) Цеца го запозна зетот, фудбалерот Немања Гудељ: Анастасија Ражњатовиќ подгoтвува голема роденденска забава

М.Р.
Во домот на фол-дивата Светлана Цеца Ражњатовиќ има повод за славење. Нејзината ќерка, младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ вечерва ќе го прослави својот 24-ти роденден...
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) Што прави ПОРАНЕШНОТО МОМЧЕ на АНАСТАСИЈА РАЖЊАТОВИЌ: Пејачката во прегратките на Гудељ, а Ѓорѓе слави!

М. Р.
По пет години врска, Анастасија и Ѓорѓе на почетокот на месец февруари ставија точка на нивната љубовна приказна. Причината за раскинувањето е раздвоеноста, но и...
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) ЦЕЦА наскоро ќе го запознае НОВИОТ потенцијален ЗЕТ, Немања Гудељ: Анастасија моментално ужива во Шпанија со семејството на фудбалерот!

М.Р.
Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ веќе еден месец е е во љубовна врска со фудбалерот Немања Гудељ, а фолк – ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ, како...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

САЊА ВУЧИЌ ЗА ВРСКАТА МЕЃУ АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ И ГУДЕЉ: Не пиеме кафе заедно, ама ја познавам!

Еспресо
Се огласи девојката која се поврзуваше со Немања Гудељ. Сања Вучиќ за Информер ги откри сите детали за врската со Немања Гудељ, кој се испостави...
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) Анастасија РАЖНАТОВИЌ ВО ВРСКА СО фудбалскиот репрезентативец на Србија

Еспресо
Младата поп ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ е во врска со фудбалерот на Севиља, Немања Гудељ, дознава Телеграф.рс. Тие двајца се познаваат од порано, но искрите меѓу...
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) За нејзиниот изглед коментар не е потребен: Беспрекорно „ВАМП“ издание на АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ

Еспресо
Откако неодамна почна со своите настапи, Анастасија е во центарот на вниманието на српската естрада, а сега ги воодушеви своите фанови со најновите фотографии. За...
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) МАЈКА и ЌЕРКА се СКАРАА за пар ЧИЗМИ: Анастасија Ражњатовиќ и се налутила на Цеца зашто ѝ го ископирала стајлингот!

М.Р.
Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ на минатонеделното снимањето на популарното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“  го привлече вниманието со својот моден избор. Во фокусот на вниманието...
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) АНАСТАСИЈА РАЖЊАТОВИЌ ЈА ПОКАЖА СВОЈАТА ЕМОТИВНА СТРАНА: Секогаш плачам, без исклучок!

М.Р.
Пејачката Анастасија Ражнатовиќ често споделува моменти од нејзиниот приватен живот на својот инстаграм – профил пред големиот број следбеници. Неодамна, наследничката на Цеца ја покажа...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Слајдер Сцена

(ФОТО) ПО ЦЕЦА И АНАСТАСИЈА РАЖЊАТОВИЌ РАСКИНА СО МОМЧЕТО: Причина за разделбата биле непремостливи разлики

М.Р
Со недели во јавноста се шпекулираше дека Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче Ѓорѓе Куљиќ ја прекинале љубовната врска, а сето тоа затоа што се помалку време поминувале...
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ БЕЗ ШМИНКА: Ќерката на Цеца се покажа во ново издание

Еспресо
Ќерката на српската мајка Цеца, Анастасија се пофали со промената на имиџот, а со новиот изглед ги воодушеви своите следбеници. Пејачката Анастасија Ражнатовиќ значително ја...