20.8 C
Скопје
04:18 - 15 јули, 2024

Ознака : ражнатовиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Анастасија и Немања Гудељ деноноќно се забавуваат на Ибица: Една реченица кажува сè

jasmina.kantardzieva
Многумина заклучуваат дека Анастасија Ражњатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ се еден д најубавите парови во регионот. Моментно времето го поминуваат на Ибица и судејќи според...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ се снимаше на Ибица, но кој влета во кадар? Секси изглед и весело друштво

еспресо
Анастасија Ражнатовиќ ужива на одмор со сестрата на сопругот Немања Гудељ. Пејачката Анастасија Ражнатовиќ, сопруга на српскиот репрезентативец Немања Гудељ, откако ги следеше орлите на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Вељко Ражнатовиќ се огласи в зори и ги шокираше сите: „Почна…“

еспресо
Семејството Ражнатовиќ заедно со Вељко изминатиов период имаа многу причини за славење. Најпрво Богдана Ражнатовиќ, неговата сопруга, го роди синот Исаија, потоа Анастасија склучи граѓански...
UncategorizedБалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Дојде дури од Москва да го крсти внукот на Цеца Ражнатовиќ: Владика, епископ и кум од Кипар

еспресо
Вељко и Богдана Ражнатовиќ го крстија најмладиот син Исаија во црквата Свети Сава во Врачар на Видовден. На светата тајна крштевка присуствуваа само гордите татко...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Цеца Ражнатовиќ го советува Пикси за тактика: „Проблем е средниот ред“

еспресо
Цеца Ражнатовиќ ја бодреше српската репрезентација на Европското фудбалско првенство. За српските „орли“ Европското првенство заврши на 25 јуни, кога не успеаја да ја совладаат...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Вељко Ражнатовиќ ја открива тајната на неговиот брак: „Богдана ја сака како Бог што ја сака црквата…“

еспресо
Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ се венчаа пред пет години, а нивниот брак важи за еден од најхармоничните на балканската јавна сцена. Брачниот пар решил...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Бајковит роденден на Жељко Ражњатовиќ: Вељко и Богдана направија прослава за паметење

еспресо
Пред три дена синот на музичката ѕвезда Светлана Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ, на својот инстаграм-профил јавно му го честиташе четвртиот роденден на својот прв син, малиот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Испливаа нови фотографии од убавата невеста Анастасија Ражњатовиќ: Насмевката кажува сè

еспресо
Вчера, 28 мај, во вилата на семејството Ражнатовиќ на Дедиње се одржа тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ. Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Вељко Ражнатовиќ октрива: „Мојата комуникација со Анастасија не е веќе иста“

еспресо
Синот и ќерката на Цеца, Вељко Ражнатовиќ и Анастасија Ражнатовиќ отсекогаш биле во блиски односи, а тој често се грижел за својата сестра иако таа...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Вељко Ражнатовиќ осуден за изјавата: „Бирајте што жените…“

еспресо
Вељко Ражнатовиќ не зборува толку често за приватниот живот, а сега ги изненади многубројните обожаватели. Имено, Вељко откри засега непознати детали од својот живот и...