31.8 C
Скопје
20:08 - 22 јули, 2024

(Фото) Анастасија и Немања Гудељ деноноќно се забавуваат на Ибица: Една реченица кажува сè

Многумина заклучуваат дека Анастасија Ражњатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ се еден д најубавите парови во регионот. Моментно времето го поминуваат на Ибица и судејќи според споделените фотографии на социјалните мрежи одлично се забавуваат.

Тие поминуваат ден и ноќ заедно, главно во различни начини на забава – од журки до прошетки и уживање под сонцето, за што сведочат бројните фотографии и видеа, а сега таа со нова фотографија ги запали социјалните мрежи.

Анастасија сподели нова фотографија од секојдневните забави. Сега таа и Немања позираат во секси прегратка – фудбалерот ја држи сопругата околу половината и навистина токму оваа фотографија ја отсликува нивната љубов и приврзаност.

Анастасија носи тексас топ и фармерки, додека Немања е во целосно опуштено издание – со црна маичка без ракави што го покажува неговото згодно тело и бројните тетоважи.

инстаграм, принтскрин

„Моето име звучи толку добро со твоето презиме“, напиша таа на објавата.

Среќни луѓе: Три хороскопски знаци ќе имаат луда среќа до крајот на неделата

 

Слични објави

(Видео) Ја покажа својата витка линија и стомачните: Николина Пишек заводлива во бело минијатурно бикини

Еспресо

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо
Се вчитува....