39.8 C
Скопје
16:30 - 19 јули, 2024

(Фото) Вељко Ражнатовиќ се огласи в зори и ги шокираше сите: „Почна…“

Семејството Ражнатовиќ заедно со Вељко изминатиов период имаа многу причини за славење.

Најпрво Богдана Ражнатовиќ, неговата сопруга, го роди синот Исаија, потоа Анастасија склучи граѓански брак со Немања Гудељ, а на крајот го крстија и новороденото бебе на боксерот.

Но, на прославата сега дојде крајот за Вељко, што е поткрепено со неговите објави на социјалните мрежи.

инстаграм принтскрин

Имено, тој му се врати на спортот и на подготовките за натпревари, што јасно се гледа од неговата „приказна“ на Инстаграм, на која напиша: „Почна!“.

Тогаш, на изненадување на многумина, синот на Цеца ја извести јавноста дека отишол да трча, и тоа во зори – во 5.30 часот наутро!

Да потсетиме, Вељко Ражнатовиќ неодамна објави што јаде, односно што консумира за појадок. Во таа прилика, боксерот покажа чинија на која има пржени јајца, сланина, младо сирење и домати.

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....