4.8 C
Скопје
07:37 - 27 февруари, 2024

Ознака : вељко

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Среде нападот на Цеца се огласи Вељко Ражнатовиќ: После неговите зборови ретко кој ќе отвори уста 

Еспресо
Семејството Ражнатовиќ, е сигурно едно од најпознатите во регионот, и токму поради тоа често се мета на коментари, како од непознати, така и од познати...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Уживаат во вилата на Дедиње: Цеца објави фотографија со Вељко

Еспресо
Светлана Цеца Ражнатовиќ во неколку наврати истакна дека нејзините деца Вељко и Анастасија се нејзината најголема гордост. Гордата мајка сега позираше со наследникот и двајцата...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Вељко ја изненади Богдана со романтичен потег: Заедно на ноќна забава открија кој друг очекува бебе

Еспресо
Богдана Ражнатовиќ ужива во третата бременост, а сега се појави видео од нивното ноќно излегување. Вељко Ражнатовиќ објави дека тој и Богдана очекуваат уште еден...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Цеца не сакала синот да ѝ се вика Вељко: Еве кое име го планирала пејачката кога била бремена

Еспресо
Синот на српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко ја сподели радосната вест дека тој и неговата сопруга Богдана го очекуваат третиот син. Имено, тој објави...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Внукот на Цеца од мали нозе учи како да се крсти: Лавина коментари, се огласи и Анастасија Гудељ

Еспресо
Младиот боксер Вељко Ражнатовиќ, син на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, на Инстаграм сподели фотографија од својот син Жељко, кој сега има три и пол години....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

По тепачката во родното место на сопругата Вељко Ражнатовиќ завршил во полиција

Еспресо
Како што пренесуваат српските медиуми во текот на вчерашниот ден се случила тепачка во Тител, родното место на сопругата на Вељко Ражнатовиќ во која учествувал...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Цеца Ражнатовиќ објави никогаш видена фотографија со Анастасија и Вељко! (ФОТО)

Еспресо
Светлана Цеца Ражнатовиќ овие денови е почесто активна на социјалната мрежа Инстаграм. Таа објави една фотографија која јавноста досега немала прилика да ја види. Во...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Вељко сподели радосни вести – Пристигна нов член во семејството Ражњатовиќ! Се огласи и Цеца! (ФОТО)

Еспресо
Наследникот на српската музичка ѕвезда Светлана Цеца Ражњатовиќ, боксерот Вељко Ражњатовиќ се пофали на социјалните мрежи со новиот член на семејството. Познато е дека Вељко...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

ОВА Е ЉУБОВ – Цеца објави интимен семеен момент, а Вељко никогаш не сте го виделе во вакво издание (ФОТО)

Еспресо
Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, често објавува фотографии и видео снимки од своето секојдневие, а сега со новата објава разнежни многумина. Имено, Цеца на својот Инстаграм...
Uncategorized

Првата фотка од малиот ЖЕЉКО РАЖЊАТОВИЌ: Вељко објави снимка од ултразвукот! (ФОТО)

Слободен печат
Вељко и Богдана Ражнатовиќ наскоро ќе станат родители на машко бебе, а гордиот иден татко со јавноста сподели снимка од ултразвукот на својата бремена сопруга,...