34.8 C
Скопје
20:21 - 15 јули, 2024

Зошто Сања Кужет не се омажи: На Немања му донесе второ дете, ама не му кажа „да“

Атрактивната водителка вчера на свет го донесе третиот син.

Водителката Сања Кужет се породи во тајност и роди син кој таа и нејзиниот партнер Немања го нарекоа Вук. Сања неколку пати во јавноста се појавуваше со сопругот Немања Живојиновиќ, но малкумина знаат дека тој официјално не ѝ е сопруг.

Сања во една прилика проговори за евентуалниот брак и објасни зошто досега не застанале на лудиот камен.

„Бев бремена кога се омажив првиот пат. Убави спомени, мислам искрено, тие беа навистина многу важни и убави работи за мене во тој момент. Вториот пат не облеков венчаница, не затоа што јас и мојот сегашен партнер не сакаме тоа да се случи, туку поради некои чудни околности. Откако се собравме заедно, постојано создаваме, градиме, планираме и нон-стоп нешто ни се случува. Ние навистина немавме оддишка во таа смисла. Потоа сите други работи во животот и околностите не научија дека сè друго што правиме е многу поважно од тој еден чин и тој еден ден, но и вака ни е прекрасно“, изјави Сања еднаш за српските медиуми.

Потсетуваме, Сања вчера се породи со царски рез.

(Видео) Ќе ве стопи: Внуката на Бранко Ѓорчев запеа со Дац и Александар

Слични објави

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо
Се вчитува....