4.8 C
Скопје
22:59 - 18 април, 2024

Ознака : Сања Кужет

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Убавата водителка се повлече од „Ѕвездите на Гранд“: Сања Кужет го покажа трудничкиот стомак, вака изгледа идната мајка

Еспресо
Долгогодишната водителка на српското музичко натпреварувачко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет се повлече од јавноста поради бременост, а на нејзино место дојде пејачката Ана...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Убавата водителка на „Ѕвездите на Гранд“ првпат го покажа трудничкиот стомак! Сања Кужет со секси шлиц на фустанот!

Еспресо
Српската водителка Сања Кужет (40) и нејзиниот сопруг Немања Живојиновиќ ќе добијат второ дете, исто така син. Парот веќе има еден наследник, додека на водителката...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Бремената Сања Кужет блеска во снежна атмосфера, без шминка: „Го сакам мирисот на зимата на планина“

Еспресо
Убавата водителка е во 4-ти месец на бременост, а неодамна ги спакува куферите и со семејството замина од Белград. Сања трудничките денови ги минува на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ѕирнете во луксузниот дом на Сања Кужет: Ќе има и катче за новиот член на семејството

Еспресо
Водителката Сања Кужет со години го опремува станот во кој живее со своите најблиски, а сега се подготвува и катче за новиот член на семејството....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото+видео) Сања Кужет отпатува на одмор: Еве каде ужива бремената водителка на „Ѕвездите на Гранд“

Еспресо
Водителката на српското музичко натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет со сопругот го чека третото дете. Атрактивната водителка е во четвриот месец од бременоста и...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Познато е кој ќе ја замени Сања Кужет: Згодната русокоса е новата водителка на „Ѕвездите на Гранд“

Еспресо
Откако се дозна дека Сања Кужет е бремена, и одлучи да се повлече од телевизиските екрани, постојано се шпекулира кој ќе го заземе местото и...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Соседите на Сања Кужет го откриваат нејзиното „второ лице“: Јаде само овошје и зеленчук

Еспресо
Водителката Сања Кужет долги години ги краси малите екрани и е една од омилените телевизиски личности во регионот. Сања неодамна откри дека е во блажена...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Бремената Сања Кужет ништо не остави на фантазијата: „Ти се гледа задникот!“

Еспресо
Сања Кужет ја објави првата фотосесија на Инстаграм откако веста за нејзината бременост стана официјална. Водителката на „Ѕвезде Гранда“ сега ги разбранува страстите. Таа позираше...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Родената сестра на Сања Кужет е вистинска убавица: Преубава, ама воопшто не личи на водителката

Еспресо
И Сања и нејзината сестра се многу убави жени, но кога ќе ги видите – навистина не би помислиле дека се сестри. Една од нашите...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Вториот сопруг на Сања Кужет со кого чекаат дете е „маж на нејзиниот живот“, еве кој беше првиот

Еспресо
Еден од омилените водителки во регионот со години е во хармоничен брак, кој сега добива уште една круна – уште едно дете. Гранд продукција официјално...