31.8 C
Скопје
20:07 - 22 јули, 2024

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ се снимаше на Ибица, но кој влета во кадар? Секси изглед и весело друштво

Анастасија Ражнатовиќ ужива на одмор со сестрата на сопругот Немања Гудељ.

принтскрин

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ, сопруга на српскиот репрезентативец Немања Гудељ, откако ги следеше орлите на Европското првенство, замина на одмор со Вања Гудељ, сестра на фудбалерот.

(Фото) Какво тело има свекрвата на Анастасија Ражнатовиќ! Мајката на Гудељ ја покажа совршената линија во бикини

Вања и Анастасија претходно објавија слики и видеа од едно ноќно излегување, каде имавме можност да видиме како изгледаат во мини здолништа, а сега објавија и слики од забава, на која беа во друштво на српската пејачка и поранешната девојка на Урош Рачиќ, Ема Радујко.

Вања ги снимила како се забавуваат и ја покажа Ема во минијатурни златни бикини, а потоа  покажа како Анастасија дели бакнежи.

принтскрин, инстаграм

Кои хороскопски знаци ќе „пливаат“ во пари оваа недела: Овните да внимаваат на непромислени набавки, за Лавовите неочекувани добивки

 

Слични објави

(Видео) Ја покажа својата витка линија и стомачните: Николина Пишек заводлива во бело минијатурно бикини

Еспресо

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо
Се вчитува....