34.8 C
Скопје
20:15 - 15 јули, 2024

Сека Алексиќ згрозена од настапот на Десингерица: „Тие ќе го прават истото дури и ако им го извади половиот орган пред нив“

Неодамна многумина беа згрозени од видеото од настапот на Драгомир Деспиќ – Десингерица, на кое тој ја подава ногата кон момче од публиката, кое дури и на шок на раперот почна да го лиже.

Сека Алексиќ беше само една од оние кои не можеа да поверуваат што се случило, па мораше да коментира.

„Имам впечаток дека тие ќе прават истото дури и да им го извади половиот орган пред нив. Колку е се пореметено, колку изгуби смисла системот на вредности. Всушност, Десингерица се зеза со нив. Секоја чест за него“, напиша пејачката на Икс.

Инаку, ова видео стана вирално на социјалните мрежи, а не е првпат да се коментираат настапите на Десингерица.

Слични објави

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо
Се вчитува....