Ознака : ибица

Лајфстајл Сцена

100 евра за лежалка, 500 евра за вечера: Николина Пишек со сопругот трошат пари како да им паднале од небо

Igor
Водителката Николина Пишек и нејзиниот сопруг Видоје Ристовиќ ова лето потрошија многу пари за луксузни одмори. Покрај тоа што на крајот на пролетта летуваа на...
Лајфстајл Сцена

Со фотографија во бикини го засени својот славен сопруг (ФОТО)

Igor
Лео Меси заедно со семејството ова лето ужива на Ибица, а големо внимание предизвика токму неговата сопруга Антонела Рокузо. View this post on Instagram ?☀️??...
Лајфстајл Сцена

Уживање во базен: Алесандра Амброзио на Ибица (ГАЛЕРИЈА)

Igor
Во релаксирана атмосфера Александра Амброзио и нејзиното момче Николо Оди уживаат во заедничкото друштво во базенот. [foogallery id=”49200″] Според фотографиите се гледа дека се многу...