Со фотографија во бикини го засени својот славен сопруг (ФОТО)

Лео Меси заедно со семејството ова лето ужива на Ибица, а големо внимание предизвика токму неговата сопруга Антонела Рокузо.

View this post on Instagram

😃☀️👌🏻 @antonelaroccuzzo

A post shared by Leo Messi (@leomessi) on

Големо внимание предизвика нејзината фотографија во бикини, па затоа својот сопруг и славен фудбалер го стави во втор план.

Пријателите на овој познат пар со воодушевување ги коментираа нивните фотографии, па така Антонела за кратко време на објавата имаше повеќе од 5 милиони лајкови.

Слични објави

Николас Кејџ фотографиран со новата девојка, коментарите не престануваат: Колку години има таа, 15?

Еспресо

Ова е човекот кој ја силуваше Деми Мур: По злосторството ја прашал: „Какво е чуството кога мајка ти ќе те продаде за 500 долари?“ (ФОТО)

Igor

Сопругата на Сашо Мијалков, Александра: Ме освои со неговиот шарм и харизма (ВИДЕО)

Igor

Bottlecap challenge: За да го отвори капачето, РАМОС не употреби ни нога, но ни рака (ВИДЕО)

Igor

Јас сум болна од луѓе кои не го сфаќаат ова сериозно: Италијанска блогерка успеа да собере три милиони евра донации за борба против коронавирусот! (ВИДЕО)

ГИ ИСТАКНА ГРАДИТЕ ВО ПРЕДЕН ПЛАН: Сања Кужет во ова издание се уште НЕ СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ! Водителката НИКОГАШ ПОУБАВА! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

20 + Осумнаесет =

Слични објави

Познатата актерка ја одбила главната улога во „Титаник“: Не го сакав тоа

Еспресо

ХАКЕРИ ЈА НАПАДНАА ЕВРОВИЗИЈА: Израел не е безбеден, ќе видите

Igor

ЦЕЛ БОДРУМ ГЛЕДА ВО НЕА: Северина во бикини е вистинска БОМБА (ФОТО)

Igor

ЗА ФИТ ТЕЛО: 4-минутни вежби кои заменуваат еден час вежбање во теретана (ВИДЕО)

Igor

Куче првпат се погледна во огледало, ваква реакција не очекуваше никој! (ВИДЕО)

Еспресо

КАМЕРОН ДИЈАЗ беше една од најубавите дами на Холивуд, а сега не личи на себе (ФОТО)

Igor