17.8 C
Скопје
14:02 - 20 април, 2024

Ознака : пар

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Супермоќен пар во создавање: „Том Круз е многу загреан за Шакира“, тврдат изворите

Еспресо
Изгледа дека има нов претендент во трката за срцето на Шакира, а тоа не е никој друг туку ѕвездата Том Круз. Двајцата беа забележани заедно...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Видео) Ова е најубавата брачна двојка во Турција: Венчавката како на филм

Еспресо
Познатиот турски актер Озџан Дениз пак се ожени по два претходно пропаднати брака. Убавицата Самар Дадгар е неговата нова сопруга со која беа во врска...
ИнтимаЛајфстајлСлајдер

Како да препознаете ПАРТНЕР кој е СКЛОН на ПРЕЉУБА?

М.Р.
Постојат луѓе кои не можат да останат воздржани кога им се прижа прилика за прељуба. Некои навики во однесувањето, укажува на тоа дека некои луѓе...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) МОДНА КАТАСТРОФА ИЛИ ПОГОДОК: Новиот пар Канје Вест и Џулија Фокс на црвениот тепих на Модната недела во Париз во усогласен тексас изглед

Еспресо
Канје Вест и Џулија Фокс јавно се појавија како пар на црвениот тепих на Модната недела во Париз со договорен изглед – двајцата облечени во...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СВАДБЕНИТЕ ФОТОГРАФИИ НА ТАМАРА И ДАРКО: Магичен бохо – декор и интимна прослава со најблиските

М.Р.
Поранешната манекенка и модел Тамара Чуприна и фудбалскиот репрезентативец Дарко Велковски запловија во брачните води, а по долгото одложување на свадбената прослава, парот ги искористи...
СветСлајдерСцена

РЕКОРД ВО НАЈМНОГУ УКРАСЕНИ ЕЛКИ: Во 100 квадратни метри германски пар живее со 444 божиќни елки

Еспресо
Мотото „секој ден е забава“ можеби и не е толку лошо за справување со животот на повесел начин. Но, овој германски пар навистина ги сакаат...
БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСлајдерСцена

(ФОТО) ПЕТАР ГРАШО ИМ СТАВИ КРАЈ НА ШПЕКУЛАЦИИТЕ: Пејачот за првпат проговори за својата нова девојка!

Еспресо
Веќе со месеци се зборува за новиот вљубен пар на хрватската музичка сцена, Петар Грашо (45) и Хана Хуљиќ (31). Иако досега главно молчеа за...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

ПЕТАР ГРАШО СО НАСТАП ВО СТРУМИЦА: Дали пејачот ќе дојде со новата девојка?

М.Р.
Познатиот хрватски пејач и текстописец Петар Грашо ќе настапи пред македонската публика на 3 декември во Струмица. Настапот ќе биде комбинација на добра музика и...
АстроСлајдерХороскоп

РОДЕНИ СРЦЕКРШАЧИ: Хороскопски знаци за кои љубовта е само игра!

М.Р.
Некои знаци во зодијакот се родени срцекршачи. Тие попрво ќе ве оддалечат од себе, на груб начин ќе ве отфрлат и ќе ви го скршат...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) РАСКИНАА КАМИЛА КАБЕЈО И ШОН МЕНДЕС: Парот јавно ги извести фановите за оваа одлука

М.Р.
Камила Кабејо и Шон Мендес раскинаа. Еден од најубавите парови на светската музичка сцена ја прекина две годишната љубовна врска. 23-годишната пејачка и 24-годишниот пејач...