21.8 C
Скопје
18:16 - 30 мај, 2024

Ознака : Хана Хуљиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Петар Грашо на скијање со познатата Хрватка: Сите прашуваат каде е Хана

Еспресо
Поранешната хрватска манекенка и мис Викторија Раѓа ги помина празниците во Јужна Америка, поточно во прекрасниот Перу. Таа потоа на социјалните мрежи откри дека патува...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Ќерката Алба на Петар Грашо пее уште од осум месеци, вели мајката Хана Хуљиќ!

Еспресо
Хрватската музичарка Хана Хуљиќ (32) гостуваше во емисијата „Кај нас дома“ и откри дека таа и нејзиниот сопруг Петар Грашо (47) не се единствените во...
БалканЛајфстајлСлајдерСтилСцена

(Фото) Хана Хуљиќ во ретко излегување со Петар Грашo: Маѓепсува во проѕирен фустан со длабоко деколте 

Еспресо
Петар Грашо и Хана Хуљиќ присуствуваа на доделувањето на MAC наградите во Белград, а едно од нивните ретки јавни излегувања предизвика голем интерес кај публиката....
СветСлајдерСцена

Хана Хуљиќ сподели радосна вест, но на сите им падна в очи еден детаљ кој мудро го крие од венчавката

Еспресо
Хана Хуљиќ објави вест на социјалните мрежи по што следеа пофалби и честитки. „Многу сум среќна што мојата композиција „Dies Irae“ од денеска е достапна...
БалканСлајдерСцена

Хана Хуљиќ за прв пат за ќерката: „Не знам од каде доаѓаат такви измислици за мене и Петар“

Еспресо
Хана и Петар на 17 јули станаа родители на ќерката Алба, а таа за прв пат проговори за мајчинството. Ќерката на Тончи Хуљиќ сега откри...
БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) ДАНИЈЕЛА МАРТИНОВИЌ како КРУЕЛА ДЕ ВИЛ: Хрватската пејачка во впечатлив фустан од РЕЦИКЛИРАНИ МАТЕРИЈАЛИ го украсе сите погледи!

М.Р.
Со почетокот на новата година кога станува збор за јавните личности сите погледи беа вперени во хрватскиот музичар Петар Грашо и неговата избраничка Хана Хуљиќ, но од...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

ХАНА ТАНЦУВА НА ХИТОТ НА ГРАШО: Дали ќе се појави на утрешниот концерт на сопругот како специјална гостинка на бината?

Еспресо
Одбројувањето и загревањето започна!! Кој доаѓа во Арена Загреб!? –  напиша хрватскиот музичар Петар Грашо на својот Инстаграм профил и прикачи видео од пробата за...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

ПЕТАР ГРАШО ПРИЗНАВА КАКВА ГРЕШКА НАПРАВИЛ СО ХАНА: Никогаш не сум робувал на мачо сфаќања!

Еспресо
Како по правило, колку повеќе јавните личности го кријат својот приватен живот, толку повеќе јавноста сака да го знае секој детал за нив. Тоа го...
БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСлајдерСцена

ДАНИЈЕЛА МАРТИНОВИЌ се огласи по СВАДБАТА на ГРАШО и ХАНА: Многу е тешко да разграничите што е ЗАГУБА, а што е добивка!

М.Р.
Последниве денови сите погледи се вперени во хрватскиот музичар Петар Грашо и неговата избраничка Хана Хуљиќ, но не останува запоставена од љубопитните погледи, особено на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

СРЕЌАТА НЕ МОЖЕ ДА БИДЕ ПОГОЛЕМА ЗА ПЕТАР ГРАШО И ХАНА: Листата за имиња на бебето е веќе подготвена!

Еспресо
Откако неодамна се заколнаа на вечна љубов, популарниот „новопечен“ хрватски брачен пар, музичарот Петар Грашо и избраничката на неговото срце – Хана Хуљиќ, го открија...