19.8 C
Скопје
19:08 - 30 мај, 2024

Ознака : грашо

UncategorizedБалканВи ПрепорачувамеЕспресоСлајдерСцена

Петар Грашо со втор концерт во Скопје

Еспресо
Популарниот хрватски музичар Петар Грашо го распродаде првиот и ќе одржи втор концерт во Скопје, во Македонска филхармонија. Вториот концерт на Грашо е закажан за...
БалканСлајдерСцена

Хана Хуљиќ за прв пат за ќерката: „Не знам од каде доаѓаат такви измислици за мене и Петар“

Еспресо
Хана и Петар на 17 јули станаа родители на ќерката Алба, а таа за прв пат проговори за мајчинството. Ќерката на Тончи Хуљиќ сега откри...
СветСлајдерСцена

Откако Петар Грашо стана татко, неговата бивша Данијела се огласи и ги воодушеви сите

Еспресо
Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ денеска за прв пат се огласи на Инстаграм откако нејзиниот поранешен партнер Петар Грашо синоќа стана татко на малото девојче Алба...
БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) ДАНИЈЕЛА МАРТИНОВИЌ како КРУЕЛА ДЕ ВИЛ: Хрватската пејачка во впечатлив фустан од РЕЦИКЛИРАНИ МАТЕРИЈАЛИ го украсе сите погледи!

М.Р.
Со почетокот на новата година кога станува збор за јавните личности сите погледи беа вперени во хрватскиот музичар Петар Грашо и неговата избраничка Хана Хуљиќ, но од...
БалканСлајдерСцена

(ФОТО) ДАНИЈЕЛА МАРТИНОВИЌ ЗА ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ: Дождот не може ништо освен да паѓа

Ј.К.Д
Данијела Мартиновиќ денеска на Денот на вљубените објави порака и фотографија. На лицето – насмевка. Пораката е – „Дождот не може ништо освен да паѓа....
БалканСлајдерСцена

ГРАШО И ХАНА ЌЕ ПРАВАТ ДВЕ СВАДБИ, ГОЛЕМА ВЕСЕЛБА СО 500 ГОСТИ: Се знае која е старосватицата и каква венчаница ќе носи ќерката на Тончи Хуљиќ

Еспресо
Откако беше објавено дека Петар Грашо (45) и Хана Хуљиќ (31) чекаат заедничко дете и планираат свадба, интересот за детали за двата најважни настани во...