7.8 C
Скопје
03:58 - 20 мај, 2022

Ознака : тончи хуљиќ

Балкан Слајдер Сцена

ТОНЧИ ХУЉИЌ И ПЕТАР ГРАШО ЗА БРЕМЕНОСТА НА ХАНА: Отсекогаш сме си правеле лудории, мислам дека ова е последната

Еспресо
Внучињата се најголема радост, а Тончи Хуљиќ едвај чека да стане дедо. Композиторот Тончи Хуљиќ и идниот зет Петар Грашо гостуваа заедно во емисијата на...