16.8 C
Скопје
08:23 - 22 мај, 2024

Ознака : тишина

ИнтимаЛајфстајлСлајдер

Како да препознаете ПАРТНЕР кој е СКЛОН на ПРЕЉУБА?

М.Р.
Постојат луѓе кои не можат да останат воздржани кога им се прижа прилика за прељуба. Некои навики во однесувањето, укажува на тоа дека некои луѓе...
Здрави навикиЗдравјеСлајдер

ЗОШТО ТРЕБА ДА ПОЈАДУВАТЕ ВО ТИШИНА: Дали тоа е новото необично чувство на слобода?

И. Т.
Има многу луѓе што не медитираат, па се обидуваат во другите делови од денот да бидат медитативни, вклучувајќи го и секојдневниот ритуал за кафе и...