26.8 C
Скопје
13:32 - 14 април, 2024

Ознака : препорано

Наши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) НИНА БАДРИЌ во „БАРБИ“ ИЗГЛЕД ја дочека пролетта: Фановите полудеа по розовиот фустан на пејачката!

М.Р.
Хрватската пејачка Нина Бадриќ на својот инстаграм – профил објави кратко видео на кои позира во тесен розов фустан кој совршено и прилега. Фановите воодушевени од...
БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСлајдерСцена

(ФОТО) Голема ПРАЗНИНА ВО СРЦЕТО на НИНА БАДРИЌ: Тој беше мојата најголема поддршка во сè!

М.Р.
Познатата хрватската пејачка Нина Бадриќ на својот инстаграм – профил објави фотографија во спомен на својот татко. Иако се поминати 8 години како таткото на...
ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) КОГА ПОСЛЕДЕН ПАТ ЈА ИМАТЕ ИЗМИЕНО ЧЕТКАТА ЗА КОСА? По ова „Тик Ток“ видео ќе останете згрозени од скриената нечистотија

М.Р.
Една корисничка на „ТикТок“, откри дека никогаш не ги миела четките за коса темелно, туку само повремено ги чистела од влакна. Девојката не ја бои...
АстроМала астро школаСлајдер

ПРИНЦОТ НА БЕЛИОТ КОЊ СПОРЕД ХОРОСКОПСКИТЕ ЗНАЦИ: Лавиците сакаат харизматични, Рибите нежни, а Скорпиите страсни мажи!

М.Р
Многу жени сонуваат за сродна душа, за партнер кој ќе им ги исполни најскриените желби. Астролозите велат дека секој знак на Зодијакот обрнува внимание на...
Наши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) АДЕЛИНА ТАХИРИ УЖИВА ВО ВИЕНА СО СВОЈАТА МАЈКА: Кафе во „Версаче“ чаша и луксузен шопинг

М.Р.
Инстаграм – профилот на Аделина Тахири е како модно списание. Пејачката за секоја прилика е совршено стилизирана. Од спортски и лежерни до елегантни и неодоливи модни...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) МАРКО НОВЕСКИ „ПОБРЗА ДА ГО ФАТИ“ СНЕГОТ ВО КРУШЕВО: Водителот сподели фотографија со прекрасната сопруга!

М.Р.
Познатиот водител Марко Новески кого последно го гледавме во квизот „Листа за триста“, а кој публиката најмногу го памети по забавното шоу „Дај побрзај“, мината...
СветСлајдерСцена

КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА ВО ЗАМОКОТ ВИНДЗОР ИМА ТАЕН ТУНЕЛ ЗА БЕГСТВО: Доволно е широк за да собере цела армија мажи!

М.Р.
Замокот Виндзор на британската кралица Елизабета е стар 900 години, има 484 илјади квадратни метри, илјада соби, а има и таен тунел што може да се користи...
ЗдравјеСемејствоСлајдер

ЗДРАВА БРЕМЕНОСТ: Кој витамин е неопходен од зачеток па се до породување?

М.Р.
Витаминот Д3 е стероиден витамин кој често знае да биде во недостаток во текот на бременоста. На човековото тело му е потребен витаминот Д3 за...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) АГНЕСА ОРГАНЏИЕВА ПОДГОТВИ НЕЗАБОРАВЕН РОДЕНДЕН ЗА СВОЈАТА ЌЕРКА ТИФАНИ: Змии, гуштери, балони, неодолива торта и подароци

М.Р
Агнеса Органџиева има своја „армија“ од следбеници кои љубопитно го следат нејзиното секојдневние преку фотографиите кои ги објавува на својот инстаграм – профил. Многу мода,...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ЌЕРКАТА на АНДРИЈАНА АЛАЧКИ го прослави 33-тиот РОДЕНДЕН: Пејачката по тој повод сподели фотографии од семејниот албум

М.Р.
Нашата позната пејачка на народна музика Андријана Алачки на својот инстаграм-профил објави фотографии од семејниот албум со својата ќерка Грациела. Поводот за овој прекрасен колаж...