17.8 C
Скопје
01:14 - 26 мај, 2024

Ознака : агнеса органџиева

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСцена

(ВИДЕО+ФОТО) Ќерката на Агнеса и Роберт е матурантка: Прекрасната Вивиен совршено стилизирана позираше со џиновски букет

М. Р.
Агнеса Органџиева има своја „армија“ од следбеници кои љубопитно го следат нејзиното секојдневние преку фотографиите кои ги објавува на својот инстаграм – профил.Многу мода, внимателно...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) АГНЕСА ПРАЗНИЧНИОТ ВИКЕНД ГО ПОМИНА ВО МАНАСТИР: Прекрасна природа и мир во душата!

М.Р.
Агнеса Органџиева има своја „армија“ од следбеници кои љубопитно го следат нејзиното секојдневние преку фотографиите кои ги објавува на својот инстаграм – профил.   View...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ЗАПОЗНАЈТЕ ЈА РАЈА, ЗМИЈАТА НА АГНЕСА ОРГАНЏИЕВА: Кралски питон за миленик по желба на постарата ќерка

М.Р.
Агнеса Органџиева има своја „армија“ од следбеници кои љубопитно го следат нејзиното секојдневние преку фотографиите кои ги објавува на својот инстаграм – профил. Многу мода,...
БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША и АГНЕСА ОРГАНЏИЕВА во ист стајлинг: На која подобро и прилега?

М.Р.
Едната е поп – дива, а другата е правник, но иако на прв поглед Јелена Карлеуша и Агнеса Органџиева живеат комплетно различен живот и двете...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) АГНЕСА ОРГАНЏИЕВА ПОДГОТВИ НЕЗАБОРАВЕН РОДЕНДЕН ЗА СВОЈАТА ЌЕРКА ТИФАНИ: Змии, гуштери, балони, неодолива торта и подароци

М.Р
Агнеса Органџиева има своја „армија“ од следбеници кои љубопитно го следат нејзиното секојдневние преку фотографиите кои ги објавува на својот инстаграм – профил. Многу мода,...
Наши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) АГНЕСА ОРГАНЏИЕВА се пофали со ПОДАРОКОТ за 8 Март: Мини градина спакувана во една кутија!

М.Р.
Агнеса Органџиева има своја „армија“ од следбеници кои љубопитно го следат нејзиното секојдневние преку фотографиите кои ги објавува на својот инстаграм – профил. Многу мода, внимателно...
Наши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) АГНЕСА ОРГАНЏИЕВА ДОБИ НЕОДОЛИВ РОМАНТИЧЕН ПОДАРОК ПРЕД ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ: Од кого е подарокот со 30 рози?

М.Р.
Агнеса Органџиева има своја „армија“ од следбеници кои љубопитно го следат нејзиното секојдневние преку фотографиите кои ги објавува на својот инстаграм – профил. Многу мода,...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ДАМА ВО ЦРВЕНО: Агнеса Органџиева по повод својот роденден организираше луксузна прослава

М.Р.
Луксузна торта на два спрата, гарланд од стотици балони во црвена и златни боја, неодоливи подароци и многу цвеќе беа само дел деталите на грандиозната...