17.8 C
Скопје
06:10 - 30 јуни, 2022

Ознака : 8 март

Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО) ЈЕЛЕНА СПЕНЏАРСКА: Жено, ти си подарок самата на себе !

М.Р.
Познатата водителка на утринска програма и инфлуенсерка, Јелена Спенџарска шармира со својот изглед и природна убавина. Водителката покрај на малите екрани, се повеќе внимание преку објавите на...
Лајфстајл Секојдневие Слајдер

ВАЖНО Е ЦВЕТОТ ДА СЕ ДАВА ОД СРЦЕ: Која е кралицата на сите цвеќиња?

Еспресо
Раскошен букет или еден цвет ќе ги разубави повеќето дами денес, на 8-ми март, Меѓународниот ден на жената. Најважно во овој чин на подарување е...
Балкан Ви Препорачуваме Еспресо Женски печат Слајдер Сцена

СЕВЕРИНА ЈА ПОКАЖА „ЧЕСТИТКАТА“ КОЈА ЈА ДОБИЛА ЗА 8 МАРТ: „Кој вели дека правната држава функционира?“

Еспресо
Северина Вучковиќ се уште води судски спор за детето со нејзиниот поранешен партнер Милан Поповиќ. Денеска добила нова покана за ново рочиште, која вака ја...
Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО) АГНЕСА ОРГАНЏИЕВА се пофали со ПОДАРОКОТ за 8 Март: Мини градина спакувана во една кутија!

М.Р.
Агнеса Органџиева има своја „армија“ од следбеници кои љубопитно го следат нејзиното секојдневние преку фотографиите кои ги објавува на својот инстаграм – профил. Многу мода, внимателно...
Женски печат Колумни Лајфстајл Секојдневие Слајдер Чудесни жени

КОЛУМНА НА ДАНИЕЛА АНТОНОВСКА: Леб и рози, среќен ли е 8 Март?

,,Леб и рози“- филм од 2000 година во кој е прикажана борбата за подобрување на работните услови и правото на синдикално организирање на слабо платените хигиеничарки/ри...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО) КАКОВ ГОСПОДИН: Кој прв и честиташе 8 Март на Лила?

М.Р.
Познатата водителката и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Храна, прекрасни дестинации, модни комбинации како и прекрасни моменти поминати со...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 8. МАРТ: Овните се напнати, Биковите се грижат за иднината, а Стрелците немирни!

Еспресо
Овен Вашиот ум може да биде немирен поради неодамнешни настани. Игнорирајте ги луѓето што бараат заем од вас. Ако чувствувате напнатост, разговарајте со близок роднина...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Емотивна порака на Новак Ѓоковиќ: Благословен сум што во животот ги имам жените кои ги сакам (ФОТО)

Еспресо
Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ вчера на социјалната мрежа Инстаграм им го честиташе празникот 8 март на сите жени преку оригинална порака. Ѓоковиќ, инаку, уште од...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

ВО БАДЕМАНТИЛ И СО РОЗИ ВО УСТАТА: Пејачот им го честиташе 8-ми март на дамите и направи хаос на Инстаграм (ВИДЕО)

Еспресо
Српскиот пејач Марко Стојковиќ, попознат како МС Стојан одлучи на крајно симпатичен и оригинален начин на припадничките на понежниот пол да им го честита Денот...
Секојдневие

Дали 8 Март полека но сигурно ја губи смислата?

Еспресо
Идејата за тоа Меѓународниот ден на жените да се одбележува се појавил кога жените вработени во текстилната индустрија во САД организирале демонстрации на 8 март,...