17.8 C
Скопје
16:39 - 20 април, 2024

Ознака : сораја

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сораја сподели среќни вести и фотографија! Пристигнуваат честитки од сите страни

Еспресо
Српската старлета Сораја Вучелиќ не се одвојува од синот Кан откако стана мајка. Малиот Кан од самото раѓање носи брендирана облека, а ги има и...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото+видео) Сораја ја сними Северина како ја пее баладата што му ја посвети на синот и плаче: Ѝ испрати силна порака

Еспресо
Хрватската пејачка Северина Вучковиќ синоќа одржа многу емотивен настап на Јахорина, а на концертот синоќа убаво се забавувала и српската старлета Сораја Вучковиќ, пишува српски...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Сораја сподели емотивно видео со синот: Старлетата го успива Кан на своите гради

Еспресо
Старлетата Сораја Вучелиќ често се фали со својот луксузен живот на социјалните мрежи, а откако го доби своето прво детето, синот Кан, нејзините последни содржини...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Сораја се пофали со часовник вреден 25.000 евра: Старлетата „плива“ во пари

Еспресо
Старлетата Сораја Вучелиќ на својот инстаграм-профил редовно споделува детали од својот луксузен живот. Таа заедно со сопругот и синот Кан неодамна беше во Дубаи, од...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Сораја за 10 дена потрошила 100.000 евра: Атрактивната бринета не штедела за првиот одмор со синот во Дубаи

Еспресо
Старлетата Сораја Вучелиќ за десет дена потрошила дури 100.000 евра за првиот одмор заедно со синот Кан. Како што пренесуваат извори блиски на Сораја за...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сораја го покажа раскошното деколте: Згодната старлета ужива во луксуз во Дубаи

Еспресо
Српската старлета Сораја Вучелиќ пред неколку месеци беше во центарот на медиумското внимание кога беше откриено дека живее во стан вреден осум милиони евра. Луксузниот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

За новото презиме на Сораја се дозна дури кога беше уапсена: Ова го пишува во нејзината лична карта

Еспресо
Српската старлета Сораја Вучелиќ со години е во центарот на вниманието на јавноста поради турбулентниот живот, додека јавноста памети како се дозна нејзиното ново презиме...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сораја ужива во Дубаи со синот: Сите коментираат дека личи на мајка си

Еспресо
Српската старлета Сораја Вучелиќ со денови ужива во Дубаи со синот Кан и невенчаниот сопруг Иако досега најмногу го криеше лицето на синот од очите...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Околу вратот ѓердан вреден колку стан во Белград! Сораја ужива во Дубаи, нејзиниот стајлинг чини десетици илјадници евра

Еспресо
Српската старлета Сораја Вучелиќ е позната по тоа што живее „на висока страна“, често посетува луксузни дестинации и купува брендирана гардероба. Старлетата не жали што...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Сораја на својот син му купила јакна од 1.250 евра и патики од 620 евра: Двајцата од глава до пети во „Диор“

Еспресо
Сораја Вучелиќ пред раѓањето на синот постојано објавуваше брендирани гардероби и аксесоари, а сега, на социјалните мрежи се фали и со скапи работи за својот...